nie wiem co robić........

Wydział Harcerski harcerze.zhp.pl
Zablokowany
Kinia
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Kinia » 26 maja 2003, 14:47

mam pewien problem.... nie dawno moje koleżanki dostały krzyż.... ja jestem dłużej od nich w harcerstwie od nich o rok, ale ja nie mam jeszcze krzyża.... dziwnie się z tym czuje..... im na piersi błyszczy krzyż a mi.... lilijka..... wiem powinnam się cieszyć ich szczęściem, ale nie mogę.... powinnam się w ogóle cieszyć, że mam lilijke i jestem w takiej drużynie..... nie wiem co mam myśleć o tym.... dlatego proszę, żebyście się o tym wypowiedzieli......
zuchowym pozdrowieniem CZUJ
drużynowa 7GZ "Zielone Płomyki"
HO Kinga Młynarczyk

kyta
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kyta » 15 cze 2003, 21:26

Wiesz nie wiem jaka jest przyczyna tego , ze one juz maja a Ty nie. Ale przpuszczam, ze chodzi o to, ze one poprpstu szybciej uporaly sie z wymaganiami na karcie proby niz Ty. Moim zdaniem nie powinnas sie przejmowac tym, ze one maja juz Krzyz a Ty nie. "przejmowac" w sensie negatywnym. Niech to bedzie dla Ciebie dobra motywacja do tego, zeby szybciej zaliczac podane wymagania. Zycze powodzenia :D

Reporter

Post autor: Reporter » 03 wrz 2003, 15:56

Spełniam warunki. Robiłem radio 4 lata. Piszę od 13 lat. Wiem, jak się to robi od podstaw. Mogę pomóc.

Krzysztof Petek phm
www.petek.prv.pl

--
dziennikarz i instruktor, organizator szkół przetrwania

Oleńka....
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Oleńka.... » 07 lis 2003, 17:33

a mam pytanie ile masz lat? ja chyba się domyślam jak się czujesz, nie z własnego doświadczenia ale jedna z moich harcerek odeszła bo nie dostała krzyża wraz z koleżankami ale skoro teraz wchodzi ten nowy regulamin troche chyba bedzie obniżony poziom który trzeba spełnić na krzyż...nie martw się jestem z Tobą!
pwd Ola Depczyńska
drużynowa 54 ŁDH
Hufiec Łódź-Polesie

Komand

Post autor: Komand » 22 lis 2003, 10:47

a moim zdaniem dobry pomysł:)
każda drużyna która ma strone może tu wrzucić link;)

--
dh.Mateusz
przyboczny 4.D.H. "Sokoły"
Hufiec Ziemi Tyskiej

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerze”