Zbiórka z okazji zakończenia okresu próbnego

Wydział Harcerski harcerze.zhp.pl
Zablokowany
zuzka_tarnów
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: zuzka_tarnów » 31 maja 2006, 19:47

Czuwaj!!

Z racji tego, że już niedługo okres próbny mojej drużyny harcerskiej dobiegnie końca, chciałabym się poradzić odnośnie organizacji zbiórki z tejże okazji. Mam zamiar zaprosić komendanta hufca i pare innych ważnych osób... oczywiście, atmosfera będzie świetna, wystrój harcówki, kominek.... ale co na tym kominku? moi harcerze [ w większości w 4 klasie ] są wymagający, potrzebują ruchu, jakiejś rywalizacji... ta zbiórka ma być dla nich, nie dla gości, ale z drugiej strony tak ważna zbiórka musi być wyjątkowa... zastanawiam się, jak to wszystko pogodzić. Jak u Was wyglądały zbiórki z okazji zakończenia okresu próbnego ? Piszcie jak najwięcej, mam nadzieję, że dacie mi natchnienie :)
pwd. Zuzanna Karwat
drużynowa 10 TDH "Młody Las"
im. Partyzantów AK oddziału Regina II
pełnomocnik Komendanta Hufca ds. kształcenia
członkini Referatu Harcerskiego Chorągwi Krakowskiej

słoneczko
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: słoneczko » 01 cze 2006, 15:02

Hmm, u mnie to nie była uroczystość dla komendanta hufca itp., to była zamknięta impreza tylko dla nas. Bawiliśmy się gratulowaliśmy sobie i rozmawialiśmy. O tym, co chcemy robić "dalej" - mnóstwo pomysłów, nadziei... Bo my przez ten okres próbny lepiej się poznaliśmy (wcześniej byliśmy zastępem w innej drużynie), jesteśmy zgraną paczką przyjaciół, nie tylko w harcerstwie...
A jeśli na tej zbiórce mają być osoby spoza drużyny, to proponuję najpierw gawędę, a potem zabawa :) czuwaj!
HO Weronika Goszcz
102 Kielecka Drużyna Harcerek

"Wybuduj sobie z marzeń drabinę sięgającą aż do gwiazd
i zdobywaj kolejno każdy jej szczebel..."

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerze”