Jak zachęcić harcerzy naobóz

Wydział Harcerski harcerze.zhp.pl
Zablokowany
dezerter89
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dezerter89 » 07 maja 2006, 10:12

Mam problem nie wiem jak zachecicswoich harcerzy tak aby pojechali na obóz z duzyna
Krzysztof Kujawa

sigma
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: sigma » 07 maja 2006, 11:12

a czy te osoby były już na jakiś obozie? bo jeśli były i im się nie podobało to ciężko będzie:/

myślę że może uderz do rodziców i ich zachęć też aby wysłali swoje dzieci na ten obóz.

ponadto dobrze jakbyś im poopodwiadał co się dzieje na takich obozach, pokazał zdjęcia i może spytał się dlaczego nie chcą jechać.
hm. Krzysiek Wojtas HR
Hufiec Ziemi Dzierżoniowskiej | Zespół Harcerski Chorągwi Dolnoślaskiej
www.dzierzoniow.zhp.pl | www.harcerski.dolnoslaska.zhp.pl

dezerter89
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dezerter89 » 07 maja 2006, 11:18

w wiekszosci sa to osoby które nie były jeszcze na obozie i sa dosyc krutko w druzynie
Krzysztof Kujawa

słoneczko
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: słoneczko » 07 maja 2006, 11:20

Ja pokazałam moim druhom i druhnom film z obozu na którym byłam rok temu. Oprócz tego opowiedziałam im o zajęciach, grach nocnych, alarmach i innych "artakcjach". Podziałało :) Teraz bardzo chcą jechać! Mam nadzieję że twoi się przekonają, przecież obóz to super zabawa! Czuj!
HO Weronika Goszcz
102 Kielecka Drużyna Harcerek

"Wybuduj sobie z marzeń drabinę sięgającą aż do gwiazd
i zdobywaj kolejno każdy jej szczebel..."

agnik
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: agnik » 07 maja 2006, 16:10

Myślę, że nie powinneś mieć problemu z namówienia harcerzy na obóz. A w jakim oni są wieku? Bo każda grupa wiekowa ma inne wymagania względem obozów. Harcerze wolą bardziej odpoczywac i grać w różne gry a harcerze starsi bardziej wolą chodzić na wycieczki i po lesie, uczestniczyć w gach terenowych itp. wiem to z własnego doświatczenia. Ale znając harcerzy to praktycznie wszyscy lubią obozy.
"...Być wytrwałym silnym być oto co przyświeca mi to jest cel, którego chcę Boże tylko daj mi sił..."

qbek
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: qbek » 29 maja 2006, 13:31

przepraszam za skasowanie kilku postów, ale ze względu na nadużyciem regulaminu z udziałem dwóch osób musiałem tak postąpić

pozdrawiam i przepraszam za zamieszanie

phm. Jakub Bobrowski
ZI

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerze”