Odezwy Harcerskie

Wydział Harcerski harcerze.zhp.pl
Zablokowany
agnik
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: agnik » 21 kwie 2006, 20:39

Ale o co chciałeś zapytać bo w twojej wypowiedzi nie jest powiedziane o co chcesz spytać
"...Być wytrwałym silnym być oto co przyświeca mi to jest cel, którego chcę Boże tylko daj mi sił..."

orite
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: orite » 22 kwie 2006, 12:41

Max pisze:Do chó... Do chó... Do chóró ich zapisać!!!
umarłam.
Ludzie, pisząc cokolwiek korzystajcie ze słowników! Pod Operą można zainstalować Aspella, który sprawdza poprawność pisanych postów! Bo jak widzę takie "perełki" to zastanawiam się w sens chodzenia do szkoły...

chórU
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2006, 12:42 przez orite, łącznie zmieniany 1 raz.
Idę by dotrzeć, wręcz idę by iść - czynność jest skutkiem, przyczyną jest myśl...

agnik
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: agnik » 22 kwie 2006, 18:43

Chcesz się zapytać o zawołania harcerskie. Ale o co konkretnie. Jakie mamy w naszych drużynach? A może co o nich sądzimy? Proszę jaśniej :) :)
"...Być wytrwałym silnym być oto co przyświeca mi to jest cel, którego chcę Boże tylko daj mi sił..."

agnik
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: agnik » 25 kwie 2006, 21:41

No czabyło tak od razu. Bo czytając pierwszego twojego posta możnabyło stwierdzić, że chodzi ci o to co o nich sądzimy bo na przykład coś w stylu "dać im po po du.. po du.. po dużej czekoladzie" niektórym kojaży się trochę dwuznacznie.

Jeżeli chodzi o to jakie istnieją w naszych środowiskach to u nas jest ich naprawdę wiele. Najpopularniejsze to
"łoś" (digi, digi, digi, łoś, łoś, łoś. digi łoś digi łoś . Digi digi digi łoś łoś łoś. )
" Foczka" (prawa autorskie są zastrzeżone)
"zum" (zum nasi, nasi, nasi, zum nasi,nasi x2)
I wiele iele innych ale aby to wszystko opisać potrzebaby było tygodnia więc narazie tyle

orite
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: orite » 25 kwie 2006, 22:04

Max pisze:Jestem dyslektykiem więc soorry za "byki"
Max, nie przepraszaj, tylko pracuj nad sobą - to jeden z elementów bycia harcerzem!

Jeśli nie masz ochoty wszystkich swoich wypowiedzi sprawdzać kopiując je do Worda, to zainstaluj sobie przeglądarkę internetową Opera z http://www.opera.com/download/ (w wersji PL)
ściągnąć Aspella z http://ftp.gnu.org/gnu/aspell/w32/Aspel ... -Setup.exe (program sprawdzający pisownię)
ściągnąć słownik polski do Aspella - http://ftp.gnu.org/gnu/aspell/w32/Aspel ... 50-2-3.exe
zainstalować Operę
zainstalować Aspella
zainstalować słownik

to działa - pisząc post klika się prawym "sprawdź pisownię" i słownik mniej więcej taki jak wordowski wyskakuje :)

powodzenia :)
Idę by dotrzeć, wręcz idę by iść - czynność jest skutkiem, przyczyną jest myśl...

słoneczko
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: słoneczko » 26 kwie 2006, 18:00

moje ulubione to śpiewane przez moje misie: "ona jest nasza nasza bum nasz nasza", kiedy śpiewają dla mnie naturalnie :)
HO Weronika Goszcz
102 Kielecka Drużyna Harcerek

"Wybuduj sobie z marzeń drabinę sięgającą aż do gwiazd
i zdobywaj kolejno każdy jej szczebel..."

agnik
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: agnik » 27 kwie 2006, 19:09

A tak pozatym to po co ci one ? Tego jest mnustwo w samej naszej drużynie jest ze 20 a jakby poszukać w innych drużynach to jest tego cała masa :)

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerze”