e-Kwartalnik harcerski

Wydział Harcerski harcerze.zhp.pl
Zablokowany
dozorca18
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dozorca18 » 15 mar 2006, 22:40

Czuwaj!
Zespół HARCnet.net i grupa współpracowników planuje w najbliższym czasie uruchomić internetowy kwartalnik harcerski (odpowiednik wędrowniczego "Na Tropie"). Chcemy,żeby była to platforma wymiany poglądów, pomysłów na zbiórki, doświadczeń... Zachęcamy do nawiązania współpracy z redakcją kwartalnika! Zapraszamy do redagowania go razem z nami! Razem zdziałamy więcej! Czekamy na Wasze teksty! Nasz mail: info@harcpress.ezhp.pl

Liczymy na pomoc przy tworzeniu pierwszego numeru!

Pozdrawiam,
pwd. Rafał Matuszewski HR

dozorca18
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dozorca18 » 26 cze 2006, 19:44

Ponawiam prośbę...
Czekamy na Wasze artykuły, materiały, wypowiedzi...
Zapraszamy do współpracy:)

Redakcja kwartalnika >>HARCpress<<
e-mail: info@harcpress.ezhp.pl

dozorca18
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dozorca18 » 27 cze 2006, 10:56

Współpracy wszelkiego rodzaju ;) Jestesmy otwarci na Wasze pomysły:) Ogólna koncepcja- dostępna na forum harcnetu (widoczna tylko dla wybrańców :P - zaloguj się na forum harcnetu i napisz do mnie, a dam Ci dostęp).
Zapraszamy zainteresowanych :D
info@harcpress.ezhp.pl

dozorca18
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dozorca18 » 27 cze 2006, 11:07

a ja kocham konspirację :P Chodzi o to, że na forum harcnetu toczyły się różne dyskusje na temat kwartalnika i lepiej jest tam wszystko prześledzić osobom, które rzeczywiscie mają chęć włączyc się w pracę redakcji.
Pozdrawiam,

dalkow
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dalkow » 27 cze 2006, 13:18

życie powinno być proste, a sami sobie rzucamy kłody pod własne projekty.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2006, 13:23 przez dalkow, łącznie zmieniany 1 raz.

dozorca18
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dozorca18 » 27 cze 2006, 14:06

dalkow pisze:życie powinno być proste, a sami sobie rzucamy kłody pod własne projekty.
Tomku, obserwuję już b. długo Twoje wypowiedzi na forum i mam prośbę - przestań krytykować wszystkich za wszystko! Lepiej zacznij działać i pomagać!

dalkow
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dalkow » 27 cze 2006, 14:32

dozorca18 pisze:
dalkow pisze:życie powinno być proste, a sami sobie rzucamy kłody pod własne projekty.
Tomku, obserwuję już b. długo Twoje wypowiedzi na forum i mam prośbę - przestań krytykować wszystkich za wszystko! Lepiej zacznij działać i pomagać!
Rafale,
jesteś bardzo wybiórczy w swojej obserwacji
chyba nie chcesz, abym wypunktował Tobie dobre słowa i pozytywne oceny, które zostały zapisane przeze mnie na tym forum - bo będzie Ci strasznie głupio ;)
nie krytykuję wszystkich za wszystko!!!

gdybyś czytał ostatni wpis w temacie Jamboree 2007 to byś widział ile rzeczy robię w ramach harcerstwa
a na temat mojej pracy czy to w ramach GK-i, czy przy boku GK-i to zapraszam do Biura Zagraniczego, Druhna Misia i Druh Tomek Nowak też będą wiedzieli, jeżeli nie od razu po nazwisku to wystarczy zapytać o Rumunię lub Macedonię, a ostatnio współpracuję w Druhną Jolą - również zapraszam do niej, nie wspominając Chorągiew Śląską

i co najważniejsze, ciężko byłoby Tobie znaleźć jakąkolwiek wpadkę organizacyjną z mojej strony

jestem surowy w ocenach, ale wiele razy gdy trzeba to "mówię głośno" i wyraźnie, że są rzeczy, które mi się podobają - jest ich trochę, chyba jako jeden z nieliczynych podałem pozytywne rzeczy w wątku dotyczącym CD w Życiu Warszawy

jestem surowy wobec innych, ale i od siebie oraz moich współpracowników bardzo dużo wymagam

bał bym się o to, czy gdyby stworzyć CV harcerskie, kto by blado wyglądał na tym tle

jutro jestem umówiony na godz. 12.00 z Druhną Komisarz w sprawie bardzo dużego grantu do MSZtu, możemy podyskutować albo przed spotkaniem, albo po spotkaniu :)

resztę forumowiczów przepraszam za bardzo osobiste stwierdzenia, jednak jest to rzeczowa odpowiedź na publiczny atak na moją osobę

dozorca18
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dozorca18 » 27 cze 2006, 14:35

dalkow pisze:publiczny atak na moją osobę
hahaha :) dobre :P

Tomku, ja dobrze wiem ile Ty robisz i bardzo Cię za to cenię, ale nie podobają mi się Twoje niektóre (wybacz, ale bezsensowne) wypowiedzi na forum.
Zamykam temat.

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerze”