nieprzetarty szlak

Wydział Harcerski harcerze.zhp.pl
Zablokowany
kasia:)

Post autor: kasia:) » 12 lut 2003, 22:33

Witam Wszystkich :)

Od roku jestem druzynową druzyny NS w Gliwicach. Od tego czasu stale próbuję znaleść jakąś jakieś informacje o kursach dla druzyowych NS lub jakiś warsztatach czy chociaż książkach. Niestety bardzo o te informacje ciężko. Przpływ informacji prawie żaden, a zresztą często nie ma o czym informować. Mam więc prośbę - jeśli wiecie o jakiś druzynach NS w waszym środowisku (prowadzonych przez młodzież!!! - nie nauczycieli) i możecie podać mi jakieś namiary to bardzo proszę.Jeśli wiecie o jakiś kursach to już wogóle rewelacja!

A tak wogóle to nie uważacie, że NS nadal pozostaje na dalszym planie w ZHP?

trzymajcie się cieplutko

czuwaj!
dh.sam.Katarzyna Ganszczyk

Goferek

Post autor: Goferek » 14 lut 2003, 00:37

Proszę o przesłanie dokładniejszych informacji na temat kursów na mój adres mailowy: h_chrzanow@zhp.org.pl - z góry dziekuję - CZUWAJ

--
phm Wojciech Godoń HO
..::5 ChSDH "Łowcy Przygód 2" im. Olgi i Andrzeja Małkowskich::..
www.lowcyprzygod2.harc.pl
..::Komendant Kręgu Instruktorskiego "PLON"::..
Hufiec Chrzanów

"Kto chce to szuka sposobów - kto nie chce to szuka powodów"

ufo125

Post autor: ufo125 » 03 mar 2003, 02:29

Właśnie preczytałem sprawozdanie posiedzenia Rady Naczelnej ZHP i było tam takie zdanie:

Na zakończenie punktu "Sprawy różne" został złożony wniosek o dopisanie dodatkowego punktu porządku obrad dotyczącego zwołania zjazdu nadzwyczajnego, w związku z tym Przewodniczący ZHP ogłosił przerwę w zebraniu do dnia 28 czerwca br.

Czy to oznacza, że szykuje się Nadzwyczajny Zjazd ZHP? A może ja źle zrozumiałem treść. Jeżeli tak to czym on jest spowodowany.

--
ćwik Bartłomiej Kolisko
drużynowy Hufiec Chorzów
Chorągiew Śląska

wioora
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: wioora » 17 mar 2003, 22:49

Pomocy!!!
Marzy mi się stworzenie namiestnictwa NS w moim hufcu, pozatym mam zamiar napisać prace magisterską na temat "Miejsce pedagogiki integracyjnej w harcerskim systemie wychowawczym" szukam WSZYSTKIEGO na ten temat.

Chciałabym tez poznać opinię instruktorów działających w jednostkach NS (szczegolnie - bez urazy - tych młodszych, niekoniecznie nauczycieli) na temat druzyn integracyjnych - lepsze, gorsze w uzyciu - napiszcie co myślicie?
wiewi00ra
phm.Marta Drozd
Hufiec ZHP Szczecin-Dąbie
---------------------------------
"Drogę wyznacza się idąc..."

Ewa Gąsiorowska
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Ewa Gąsiorowska » 28 mar 2003, 16:47

Druhno!
Zapraszam na Ogólnopolski Zlot Drużynowych w Perkozie, 21-24 sierpnia 2003.
Na Zlocie są przewidziane równiez zajęcia dla drużynowych NS.
Przypominam, że termin zgłoszeń mija 31 marca 2003.
Pozdrawiam
Ewa Gąsiorowska
External Representatives Pool - WAGGGS Europe Region

bius
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bius » 28 mar 2003, 17:01

Gorąco popieram pomysł dh. Ewy, myślę, że Zlot to najlepsze miejsce na zdobycie wszelakiej wiedzy. Myślę, że powinni się tam zjawić wszyscy drużynowi. Ja będę!!!

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerze”