Przerwanki 2005

Wydział Harcerski harcerze.zhp.pl
Zablokowany
adam.zorawski
Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: 08 wrz 2004, 08:33
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: adam.zorawski » 07 maja 2005, 18:02

Jeśli jeszcze nie znalazłaś/znalazłeś miejsca na swój obóz to zapraszam serdecznie do Bazy Obozowej Hufca Otwock na Mazurach - do Przerwanek. Tegoroczna WYJŚCIOWA cena to 26 zł za 1 osobodzień (do negocjacji - cena zależy od czasu trwania obozu i ilości uczestników). Kadrę przyjmujemy bezpłatnie (1 osoba na 15 uczestników). Baza funkcjonuje tylko w okresie letnim. W tym roku organizujemy dwa turnusy:
- I turnus - 26 czerwca - 16 lipca 2005 r.,
- II turnus - 17 lipca - 6 sierpnia 2005 r. (można wybrać krótsze terminy). Mimo prawie 30 letniego funkcjonowania bazy gwarantujemy typowo harcerskie warunki organizacji obozu. Obozy rozbite są w lesie, teren nie jest ogrodzony, żadnych chodników, oświetlenia itp. Tylko część gospodarcza bazy (odsunięta od obozów) jest ucywilizowana.

Zapraszam na stronę http://www.przerwanki.pl, gdzie można zobaczyć zdjęcia z lat poprzednich, obozowe gazetki, forum i inne. Zapraszamy harcerzy ze wszystkich organizacji harcerskich. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania, a zainteresowanym wyślę propozycję umowy. Pytania proszę kierować na adres hufiec.otwock@zhp.org.pl lub telefonicznie (numer 0-602-262-488).
phm. Adam Żórawski

Administrator stron WWW
http://www.stoleczna.zhp.pl
http://www.otwock.zhp.pl

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerze”