Zajęcia Strzeleckie

Wydział Harcerski harcerze.zhp.pl
Zablokowany
cichutka
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: cichutka » 02 sty 2005, 13:21

Czuwaj!
Zastanawiam sie czy na Zlocie drużynowych moznaby zorganizowac warsztaty strzeleckie, wiem ze takie warsztaty organizuja wspólnie HKS Grot z Ostrowa Wlkp. i HKS 47 z Kielc. Mnie i moją druzynę bardzo takie zajęcia interesują ale niestety nie mamy takich mozliwosci:-(
Wiem ze na takich zajęciach druzynowi i przyboczni moga zrobic patent strzelecki i nauczyc sie jak organizowac zawody strzeleckie. Wiem z doswiadczenia ze takie zajecia bardzo sie podobaja harcerzom,a nawet wędrownikom. Piszcie co o tym myslicie. A jesli ktos zajrzy tu z GK to bardzo prosze o rozpatrzenie tego pomyslu. Z harcerskim pozdrowieniem Czuwaj!
Cichutka
drużynowa 4 DH "LORIEN"
szczep drużyn ZHP NIEPRZEMAKALNI
http://www.zhp.zapis.net.pl

dk_kielce
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dk_kielce » 22 lut 2005, 13:16

Zapraszam do udziału w rozmowie nt.strzelectwa w drużynie i dzięki Cichutkiej za rozpoczęcie
tematu na tym forum. :)
Jeśli faktycznie interesuje Was strzelectwo,to chętnie powiemy - w ramach zajęć na zlocie DRUŻYNOWYCH , jak organizować takie działania ,gdzie szukać sojuszników i jak nam się udało
zorganizować HKS 47 - Kielce. Klub , który jeszcze niedawno strzelał z pożyczonej broni- a teraz
wartość sprzętu strzeleckiego szacujemy na ponad 60.000zł, w tym takie strzeleckie "merceresy" jak 5,6mm ANSCHUTZ.:p
Poszukajcie rozpoczętej już dyskusji na stronie : PROGRAM I KSZTAŁCENIE , są tam dwa wątki, ale jeśli tu będzie nam łatwiej , to chyba lepiej.
:eyes
Pozdrawiam !
hm. Dariusz Kwapisz (b.drużynowy 21KDH,47KDH)
szef Harcerskiego Klubu Strzeleckiego 47-Kielce
licencja PZSS nr 14/LK/99/R

dk_kielce
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dk_kielce » 22 lut 2005, 13:37

Jeśliu drużynowe,drużynowi harcerscy będą zaintersowani aby na ZLOCIE zorganizować dla WAS zajęcia strzeleckie to HKS 47 Kielce może się do tego włączyć , GROT z Ostrowa Wlkp.
także - tak myślę nie odmówi współpracy.
Co możemy dla Was zrobić????
Strzelanie z kpn(wiatrówka),z ksp (kbks), z pcz (pistolet 9mm), strzelba MOSSBERG (12/70).:Oo
Możemy Wam podpowiedzieć jak takie strzelania zorganizować po powrocie do domów, gdzie szukać pomocy - kogo pytać w LOKu itd.:Ozzz
A tych z Was,którzy już działacie w tej dyscyplinie sportu - ZAPRASZAM :):):)
do udziału w Strzeleckich Mistrzostwach Polski ZHP( czerwiec 2005):lol:lol:lol
Raz jeszcze pozdrawiam !!! Do miłego zobaczenia na strzelnicy!:~(
hm.D.Kwapisz
szef Harcerskiego Klubu Strzeleckiego 47-Kielce
licencja PZSS nr 14/LK/99/R

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerze”