Plakietka drużyny

Wydział Harcerski harcerze.zhp.pl
Zablokowany
kyta
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kyta » 13 lis 2004, 21:39

poszukuje kogos kto zajmuje sie wyrobem plakietek po niewielkiej cenie rzecz jasna:) konkretnie chodzi mi o takie wyszywane najlepiej z okolic Krakowa :) i byloby strasznie fajnie gdybym mogla zovbaczyc kilka wyrobow takiego ktosia.

Dzieki z gory za pomoc :D:D

3/1 4/6 4/5 1/6 1/1 2/3 !!!!

słonko
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: słonko » 14 lis 2004, 00:04

Czyżby Kama dostała weny i obmyśliła konepcje na plakietkw swojej drużyny? :D heh... chociarz byś mogła się pochwalić ta koncepcją :p ;) W sumie to prędzej znajdziesz
kyta napisał:
takiego ktosia.
pytając się znajomych w Hufcu itp. albo może na jakims portalu internetowym miasta swojego, no ale może i tutaj się ktioś znajdzie co zna ...
kyta napisał: takiego ktosia.
;)

Takiego ktosia :D
Zimowa Akcja Szkoleniowa KOSMOS 2013 - www.kursykosmos.pl

kyta
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kyta » 14 lis 2004, 17:16

SLonko ja juz pytalam w moim Hufcu, ale chcialabym znalezc cos tanszego poza tym tam musialabym zamowic 100 plakietek. ZNalazlam juz kilka firm w internecie gdzie haft jest nie drogi i mozna zamowic 50 szt ale matryca waha sie od 200-300 zl. a tam gdzie moj HUfiec zamawia 23 zl wiec jest roznica...tyle ze 100sztuk :/ noi haftowane sa najdrozsze:( a one mi sie bardzo bardzo podobaja i nic sie z nimi nie robi..zwlaszcza jak nieostroznie przejedzie sie po tym zelazkiem.:p ... hm... slonko cos sie nie podoba odnosnie" ktosia"? :p aha a wizja plakietki niestety narazie sie nie moge pochwalic gdyz jest to tylko szkic.... musze go dopiero przeniesc do jakiegos programu graficznego. ale obiecuje ze wtedy sie nim podziele :) a jak ktos ma projekty wlasnych plakietek ( slonko Ciebie tez sie to tyczy ) na komputerze to bardzo chetnie zobacze :D

krawiec
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: krawiec » 14 lis 2004, 21:15

jakm ktos zna jakąs firme robiącą palkietki i koszlki z okolic szczcina to naoiszcie tutaj albo na maila: krawczykp@o2.pl
Odkrywca Paweł Krawczyk
Szczecin-Dąbie 19DH Sokół
Szczecin Dąbie
--------------------------------------
"twoje oczy, rozwarte szeroko rozstaniem......"

słonko
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: słonko » 14 lis 2004, 22:56

No wiesz Kama... co do tego "Ktosia" :D to w sumie nic nie mam... heh to by mogło się nadawać do tego wątka "Nowy język?" heh...

Wizja plakietki... hmm.. myślałem nad tym kiedyś do mojej drużyny... myślałem co tu by mozna zrobić oryginalnego i .. idealnego :D ale w sumie nie opłaca się na drużyne robić plakietek.. tzn. tak u mnie myślę... myślimy nad zrobieniem jakiegoś szczepu.. ale to moim zdaniem kwestia czasu ;) a jak już będzie szczep to i będą więkze fundusze no i będzie trzeba poważnie już myśleć nad takimi rzeczami jak np. plakietki :D
Zimowa Akcja Szkoleniowa KOSMOS 2013 - www.kursykosmos.pl

kyta
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kyta » 15 lis 2004, 19:51

u nas ze szczepem nie bedzie tak rozowo... po 1 - nie jest nas az tak duzo np. w moim hufcu sa 2 druzyny z pionu harcerskiego no dobra 3 bo 1 powstaje.... no to ciut malo. w innych pionach tez nie jest nas specjlanie duzo. Problem 2- kazda druzyna praktycznie gdzie indziej dziala Problem 3- nie zawsze sa fajne stosunki miedzy druzynowymi ( ale to juz insza inszosc) Problem 4- Jakos nie widze lasu rak chetnych w moim HUfcu do objecia funkcji szczepowego. Poza tym taki pomysl juz kiedys wyplynal, ale jakos spalil sie na panewce ..

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerze”