strona wydziału

Wydział Harcerski harcerze.zhp.pl
dozorca18
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dozorca18 » 05 lis 2004, 22:24

Drogie Druhny!
Miło jest przeczytać o chęci pomocy w bieraniu materiałów na stronę, i dzięki Wam za to! Jeśli macie pomysły i materiały, które mogłyby być zamieszczone na stronie Wydziału- odezwijcie się na mail'a!
Pozdrowionka!
pwd. Rafał Matuszewski HR

marzenka
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: marzenka » 08 lis 2004, 09:01

kyta napisał:

Mam pomysł :) Moze na takiej stronie zrobić również cos dla naszych podopiecznych np. galerie najciekawszych prac, gdzie bedzie sie zamieszczac roznegorodzaju prace, rysunki itp. wykonane podczas zbiorki albo konkursow. Co wy na to?
Też o tym myślałam,ale zależy od admina...mozna nawet zamieścić jakies proste gierki harcerskie(wyszukiwanie błędów,u nas jedno DW zrobiło kiedys taką troszkę troszkę ambitniejsza grę -jak bym pogadała z twóracami to możeby udostepnili)...A to do dozorcy ,bo zaponiałam wcześniej nie mogłam napisać,bo u mnie z dostępem do kompa to różnie...Dzięki,że się sam odezwałes
pwd. Marzena Chyba HO
www.sumasil.harc.pl
Hufiec Ziemi Koszalińskiej

dozorca18
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dozorca18 » 08 lis 2004, 09:53

Mozemy coś takiego zrobic, ale jeżeli będziecie takie prace, fotki itp. przesyłać! Gierki też mogą być, ale jeśli je załątwicie <lol>
Pozdrawiam!

kyta
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kyta » 08 lis 2004, 20:51

oki no to 1sza porcja plikow ( skromna bo skromna ale zawwsze) juz poleciala do dozorcy:))) Mam nadzieje, ze sie przyda. a reszta.. w swoim czasie:P

dozorca18
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dozorca18 » 08 lis 2004, 21:22

Brawo, brawo! Cieszy mnie bardzo fakt, że zaczynają napływac materiały! Planujemy stworzyć bank pomysłów, więc wszystkie materiały nam się przydadzą! Apelujemy do wszystkich forumowiczów, żeby brali przykład z Druhny Kyty! :)
Jeszcze raz zachęcam wszystkich do pomocy! ;)
Pozdrowionka!
matOOs :)

marzenka
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: marzenka » 09 lis 2004, 12:28

No dobra to komu to mam wysyłać bo sę już gubię...
pwd. Marzena Chyba HO
www.sumasil.harc.pl

Wrzos
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Wrzos » 10 lis 2004, 12:52

dozorca18 napisał:
Brawo, brawo! Cieszy mnie bardzo fakt, że zaczynają napływac materiały! Planujemy stworzyć bank pomysłów, więc wszystkie materiały nam się przydadzą! Apelujemy do wszystkich forumowiczów, żeby brali przykład z Druhny Kyty! :)
Jeszcze raz zachęcam wszystkich do pomocy! ;)
Pozdrowionka!
matOOs :)
Jeśli będą potrzebne materiały dotyczące kształcenia to ja oferuję się je napisać lub przesłać te co są już gotowe :)
Popieram ideę stworzenia strony , mam nadzieję ze szybko zrealizowaną :D
hm Marcin Niemczyk
IV ŚSzH "Żagiew"
Hufiec Jastrzebie Zdrój
www.zagiew.harc.pl
www.woodcraft.pl

dozorca18
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dozorca18 » 10 lis 2004, 15:49

Oczywiście wszelkie materiały dot. kształcenia funkcyjnych drużyn harcerskich oraz pracy z kadrą drużyny, mile widziane:) Już niebawem strona ruszy, ale różne działy dodawane będą stopniowo... Liczymy na Waszą pomoc, przede wszystkim w zbieraniu materiałów :)
Pozdrowionka! :)

dozorca18
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dozorca18 » 12 lis 2004, 22:44

Haaaloooo!!! No, kochani! Gdzie podzial się Wasz zapał??? :) Siedzę godzinami przed komputerem i czkeam, czekam na Wasze mail'e, materiały i Wasz uśmiech:), a tu nic! Więc zmiłuj się i wyślij do mnie mail'a, a jeszcze lepiej zrobisz, jeśli do tego listu załączysz jakiś konspekt, poradnik czy grę do zamieszczenia na stronie! Pozdrawiam ciepło i ... nadal czekam ;)

marzenka
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: marzenka » 15 lis 2004, 13:35

Jeszcze Cię nie raz zarzucę mailami ...nie martw się!(tylko skąd tu wziaść na to wszystko czas)A ten poradnik to nie pójdzie ,bo jest za duży na załączniki
pwd. Marzena Chyba HO
www.sumasil.harc.pl

dominik jan domin
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: dominik jan domin » 15 lis 2004, 14:36

dozorca18 napisał:
Haaaloooo!!! No, kochani! Gdzie podzial się Wasz zapał??? :) Siedzę godzinami przed komputerem i czkeam, czekam na Wasze mail'e, materiały i Wasz uśmiech:), a tu nic! Więc zmiłuj się i wyślij do mnie mail'a, a jeszcze lepiej zrobisz, jeśli do tego listu załączysz jakiś konspekt, poradnik czy grę do zamieszczenia na stronie! Pozdrawiam ciepło i ... nadal czekam ;)
Ale jest już całkiem sporo pomysłów: w "Propozycjach".

A wiele rzeczy pewnie trafi, gdy bedzie można zobaczyć realizacje strony. Bo w harcerskim necie jest sporo materiałów. Ale stronki WH nie ma.
phm. Dominik Jan Domin HR

Klerycki Krąg Harcerski WICEK im. bł. ks. phm. Stefana Wincentego Frelichowskiego
Hufiec ZHP Toruń

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerze”