strona wydziału

Wydział Harcerski harcerze.zhp.pl
hajder

Post autor: hajder » 29 paź 2004, 15:37

czy środowiska kadry drużyn harcerskich sa w stanie wywrzeć nacisk na GK, aby powstała strona wydzału (podobnie jak ma to miejsce z Z, HS i W)???
może powalczmy o swoje

dozorca18
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dozorca18 » 29 paź 2004, 21:05

W całości popieram! Wszytskie wydziały mają stronki, tylko Wasz nie! Do roboty, do roboty... :P
pwd. Rafał Matuszewski HR

marzenka
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: marzenka » 31 paź 2004, 20:11

Strona to powinna być,bo jak by nie patrzał to swego rodzaju reklama...a inni już mają...obciach też???Tylko jak nakłonić naszą szacowną górę do jej stworzenia...A może zawalić im maila(o ile taki istnieje , bo się niestety nie orientuję) naszymi listami w tej sprawie...A możektoś z forowiczów,albo inny maniak co się na tym trochę zna zgłosi się do pomocy w tym projekcie...Ale ja gdybam!
pwd. Marzena Chyba HO
www.sumasil.harc.pl
Hufiec Ziemi Koszalińskiej

hajder

Post autor: hajder » 31 paź 2004, 20:38

bardzo chetnie się zgłoszę, do tworzenia, o ile otrzymam pomoc od zacnych forumowiczów... w dodawaniu informacji.. no i innych kwestiach też! :D

dozorca18
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dozorca18 » 01 lis 2004, 09:04

Gdyby ktoś taką stronę ładnie zrobił, to ja mógłbym ją administrować! Jeśli macie pomysły i chęć współpracy, to odezwijcie się na mail'a, to napiszemy liścik do Wydziału! Hej! Pozdrawiam!

kyta
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kyta » 01 lis 2004, 11:40

a ja moge sluzyc za baze pomyslow i informacji do stronki :) ale niestety nie znam sie jeszcze na tyle zeby ja stworzyc samej.

kowalska
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kowalska » 01 lis 2004, 11:52

tak ja tez jestem za tym i o ile bede w stanie pomoc to chetnie sie dolaczam...
phm. Gracja Bober HR
Hufiec Łagiewniki, Chorągiew Dolnośląska
Kierowniczka Wydziału Starszoharcerskiego GK
Zapraszamy na kursy http://4zywioly.zhp.net.pl/

hajder

Post autor: hajder » 01 lis 2004, 14:28

oki... trzy osoby to juz ekipa!!!

w takim razie występuje z apelem do wszystkich, którzy czytaja ten wątek...

PISZCIE O TYM CO CHCIELIBYŚCIE ZNALE¬ć NA TAKIEJ STRONIE!!! POWTARZAJCIE NAWET TO CO PISALI INNI, ALE DAWAJCIE JAK NAJWIęCEJ POMYSŁÓW.
W KOńCU MA BYć TO STRONA DLA NAS WIęC NIECH BęDZIE TAM TO CZEGO MY CHCEMY!!!

kojot
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kojot » 01 lis 2004, 15:44

Informuję, że strona Wydziału Harcerskiego GK powstanie i zostanie uruchomiona przy wykorzystaniu CMSa opracowanego dla GK.
Wszelkie propozycje dotyczące zawartości strony proszę kierować na adres wydziału harcerskiego wydzial.harcerski@zhp.org.pl
hm. Krzysztof Kujawski

dozorca18
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dozorca18 » 01 lis 2004, 20:38

Druhu kojocie!!
A czy potrzebne są może do wydziału osoby, które np. mogłyby administrować ową stronę?

kojot
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kojot » 02 lis 2004, 09:59

dozorca18 napisał:
A czy potrzebne są może do wydziału osoby, które np. mogłyby administrować ową stronę?
Wszelkie pytania dotyczące strony Wydziału Harcerskiego GK proszę kierować na adres wydziału.
hm. Krzysztof Kujawski

dozorca18
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dozorca18 » 02 lis 2004, 11:04

Oki, już to robię... :D

hajder

Post autor: hajder » 02 lis 2004, 21:30

no to ruszajmy szturmem na wydział!!!!!!!!!!!!!!!!!

8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)

marzenka
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: marzenka » 05 lis 2004, 13:40

hajder napisał:
PISZCIE O TYM CO CHCIELIBYŚCIE ZNALE¬ć NA TAKIEJ STRONIE!!! POWTARZAJCIE NAWET TO CO PISALI INNI, ALE DAWAJCIE JAK NAJWIęCEJ POMYSŁÓW.
W KOńCU MA BYć TO STRONA DLA NAS WIęC NIECH BęDZIE TAM TO CZEGO MY CHCEMY!!!
wydziału szturmem nie będę brać,bo to luźne przemyślenia...
Potrzebny jest na pewno bank pomysłów(głównie konspekty zbiórek sprawdzonych i dobrych,pomysły na biwak ,obóz itp.),ale taki by coś się na nim działo,a nie był,jak na str programu...
Fotki z różnych imprez harcerskich-tak dla poznania środowisk teżby się przydały(ale bez przesady).
Coś takiego jak dobre opisy metodyki(swego czasu chciałam się czegoś więcej,oprócz tego że są, dowiedzieć na temat zadań zespołowych i miałam problem,bo nic poza tą notką w książce pracy drużyny nie znalazłam-a potem przez przypadek nawinął mi sie właśnie taki DOBRY opis).
'Niezbędnik drużynowego"-to w sumie tyczy się wszystkich pionów,ale nigdzie tego razem nie ma-drużyna to nie tylko metodyka i zbiórki,ale papierki,finanse,sprzęt,grubsze wyjazdy itp-stworzyć listę odnośników do wszystki instrukcji,podać wzorce np.pisania programu obozu itp. itp.,aby nie trzega było tracić czsu na poszukiwania-kursy kursami,ale życie jest życiem...i wtedy wychodzi na to ,że się nie wie tak naprawdę nic...
Jakieś ciekawe artykuły,różne przemyślenia, pomysły na rzeczy,które są czasem oczywiste-np. forma przeprowadzenia przyrzeczenia-ale dowiedzieć sie coś więcej nigdy nie zaszkodzi...
a to takie gdybania...oczywiste w sumie,ale jednak...mogę podesłac trochę rzeczy i pomóc w "dodawaniu informacji",w końcu "co dwie(tutaj to się ich więcej robi) głowy to nie jedna".;)
pwd. Marzena Chyba HO
www.sumasil.harc.pl
Hufiec Ziemi Koszalińskiej

kyta
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kyta » 05 lis 2004, 20:39

Ja rowniez w miare mozliwosci i czasu oczywiscie moge podrzucic potrzebne materialy :
* teksty piosenek
* gry i zabawy
* fabuły gier terenowych
*przykładowe plany pracy
*konspekty zbiórek
*scenariusze różnych przedstawień
*gotowe arkusze np. ksiazki finansowej czy ewidencji skladek
*wzory róznorakich pism
*zdjęcia
* i inne dziwne pomysły

Mam pomysł :) Moze na takiej stronie zrobić również cos dla naszych podopiecznych np. galerie najciekawszych prac, gdzie bedzie sie zamieszczac roznegorodzaju prace, rysunki itp. wykonane podczas zbiorki albo konkursow. Co wy na to?

Jezeli cos bedzie potrzebne do przesłania z tego co wymieniałam do dajcie znac :D

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerze”