Nowe mundury

Wydział Harcerski harcerze.zhp.pl
kyta
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kyta » 23 wrz 2005, 19:26

W jednej ze skladnic harcerskich w Krakowie :P

agace
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: agace » 27 wrz 2005, 11:01

Poprostu mnie zatkało. Ja myślałam, że u nas jest drogo, kiedy za getry płacimy 7 a za wywijki 5 zł...
"zielono mam w głowie i fiołki w niej kwitną" (k.wierzyński)

pwd. Agnieszka Ciesiołkiewicz
48 LDH "Araukanie"

Fedajkin
Site Admin
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Fedajkin » 27 wrz 2005, 12:42

http://4zywioly.pl i bedziecie płacić mniej ;)
Czuwaj!
phm. Sergiusz Papuga
Wydział Systemów Informatycznych
HelpDesk ESHD

dominik jan domin
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: dominik jan domin » 27 wrz 2005, 13:11

Tak, niewątpliwie: getry - 6,50, wywijki - 4,50.

I nie zapomnijcie o kosztach wysyłki.

Ja osobiście czekam na nowe mundury. Jeszcze się moja cierpliwość nie wyczerpała. No i ciekaw jestem ich cen - tych nowych.
phm. Dominik Jan Domin HR

Klerycki Krąg Harcerski WICEK im. bł. ks. phm. Stefana Wincentego Frelichowskiego
Hufiec ZHP Toruń

agace
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: agace » 27 wrz 2005, 13:27

Moja się wyczerpała. Właśnie zdobywam ze wszystkich stron od wszelkich dawnych harcerzy mundury. Nieumundurowana drużyna nie ma racji bytu o czym się już zdążyłam przekonać, niestety. Sama też postanowiłam zakupić mundur jeszcze strarego kroju, już teraz, bo mój stary połatany i pozszywany poprostu wygląda nieestetycznie i poprostu niepoważnie. A chyba idąc na rozmowę z panią dyrektor szkoły czy spotkanie z rodzicami drużynowy powinien wyglądać reprezentatywnie, prawda?

Troszkę się zmartwię jesli po tych wszystkich wysiłkach w zdobywaniu używanych mundurów okaże się za miesiąc czy dwa że nowe czekają w sklepie. Tym bardziej że nielicznych było stać na kupno nowych aktualnych prosto ze składnicy...

48 LDH "Araukanie"

dominik jan domin
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: dominik jan domin » 27 wrz 2005, 14:35

agace napisał:
Moja się wyczerpała. Właśnie zdobywam ze wszystkich stron od wszelkich dawnych harcerzy mundury. Nieumundurowana drużyna nie ma racji bytu o czym się już zdążyłam przekonać, niestety. Sama też postanowiłam zakupić mundur jeszcze strarego kroju, już teraz, bo mój stary połatany i pozszywany poprostu wygląda nieestetycznie i poprostu niepoważnie. A chyba idąc na rozmowę z panią dyrektor szkoły czy spotkanie z rodzicami drużynowy powinien wyglądać reprezentatywnie, prawda?

Troszkę się zmartwię jesli po tych wszystkich wysiłkach w zdobywaniu używanych mundurów okaże się za miesiąc czy dwa że nowe czekają w sklepie. Tym bardziej że nielicznych było stać na kupno nowych aktualnych prosto ze składnicy...
Starego kroju nie wezmę. I jakość, i krój nie spełniają warunków "munduru dla harcerza".

Więc na razie będzie drużyna nieumundurowana. Przeżyję. Chłopcy też. Najwyżej moje władze nie przetrawią tego.

Klerycki Krąg Harcerski WICEK im. bł. ks. phm. Stefana Wincentego Frelichowskiego
Hufiec ZHP Toruń

agace
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: agace » 27 wrz 2005, 18:23

Wymaganiem zamknięcia okresu próbnego przez drużynę jest jej umundurowanie. A chciałabym okres próbny zamknąć jeszcze w tym roku...

48 LDH "Araukanie"

dominik jan domin
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: dominik jan domin » 28 wrz 2005, 11:16

Acha. No to masz problem. Ja na szczęście nie mam tego zadania :) i mogę spokojnie poczekać na dobre mundury.

Hufiec ZHP Toruń

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerze”