Urodziny Druzyny

Wydział Harcerski harcerze.zhp.pl
Zablokowany
kyta
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kyta » 08 wrz 2004, 15:32

czuwaj! :) Wiem, ze ten watek zapewne powinien znalezsc sie pod haslem " Kreatywnosc na zbiorkach" ale tam wchodza tylko stali bywalcy a ja chcilabym jakies swieze pomysly ( bez obrazy "ptyś":) , mam nadzieje ze i Ty mi tutaj pomorzesz) mianowicie chce zorganizowac zbiorke z okazji 1 Urodzin druzyny, jednak nigdy na takich nie bylam i nie mam zielonego pojecia jakby to moglo wygladac... cos tam w glowce juz mi sie zaczyna tworzyc ale to same zarysy jak narazie... czekam na wasze pomysly i mam nadzieje ze mi pomorzecie :) pozdrawiam. Moc buziakow.

biszkopt
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: biszkopt » 08 wrz 2004, 19:54

:D

ahh to ptysowanie .. druhno obrazic sie na druhne nigdy!!! :*

chym wlasciwe to sam powinienem o czyms takim pomyslec URODZINKI...
biszkopt

kyta
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kyta » 08 wrz 2004, 20:26

tak wiedzialam ze moge na druha liczyc :) tylko szkoda, ze bez pomyslu jak narazie :( A miales juz cos kiedys takiego?

I bardzo sie ciesze, ze druh sie na mnie nie obraza :D :* <-- to w rewanzu za tamtego :)

słonko
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: słonko » 10 wrz 2004, 07:43

Jak to... zero pomysłów...pierwsze urodzinki... to musi być ni zbiórka ni taki jubileusz....już nie taka zwykła zbiórka... taka bardziej uroczyściejsza :D jakiś torcik by mógł.. ale nie musiałby sie znaleźć ;) Taka mała pogawędka co drużyna w tym czacie zrobiła, osiągnięcia, imprezy itd. itp....Może to jeszcze przybrać inną formę... w terenie ... przy jakimś ognisku... jakaś gawęda.. lun tez może zaproszenia jakiś przyjaznych drużyn ;) Lub też zorganizowanie jakieś gry w terenie... ;) A tak apropo.. to kiedy to jest ?:) aa... i bohater drużyny też w sumie mógłby wam zasugerować coś co moglibyście zrobić ;)
Zimowa Akcja Szkoleniowa KOSMOS 2013 - www.kursykosmos.pl

kyta
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kyta » 10 wrz 2004, 19:30

To jest juz za 2 tygodnie... tremin ulegl niestety malemu poslizgowi.. ale coz :/ ... w tym sek ze ja musze to zrobic tak zeby dzieciakom sie podobalo i czlonkom KSI rowniez .. oraz kilku starszym rodzicom. wiec jest ciut trudno... mam malego pomysla wlasnego ale nci nie sugeruje czekam na wasze :D btw. TORT BEDZIE :D

słonko
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: słonko » 10 wrz 2004, 23:45

Noo... jak torcik będzie... to już lajcik :D chyba nawet wpadnę tam heh :D a tak z ciekawości... skad jesteś ?:D

kyta
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kyta » 11 wrz 2004, 19:46

Cos mi sie wydaje ze jednak dosc kawalek od Ciebie - Choragiew Krakowska... Hufiec Trzebinia.

słonko
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: słonko » 11 wrz 2004, 21:19

łohohooo.... fakt :D spory kawałek :D no, ale może kiedy indziej się spotkamy i uczcimy wasze urodziny ;)

ps. zostawcie do tego czasu kawałeczek tortu dla mnie :D ;)

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerze”