Zadania na ochotniczke/mlodzika

Wydział Harcerski harcerze.zhp.pl
Zablokowany
iskierka

Post autor: iskierka » 23 sie 2004, 16:20

W maju otworzylam probe na pierwszy stopien: ochotniczke. Chcialabym sie dowiedziec jakie sa zadania na ten stopien w srodowiskach innych niz moje. Chcialabym tez wiedziec po jakim okresie czasu zamyka sie u Was probe na ten stopien. Z harcerskim pozdrowieniem: Czuwaj!
I$kierk@:)

hajder

Post autor: hajder » 31 paź 2004, 20:31

po raz kolejny zapraszam na stronę
http:///dokumenty.zhp.org.pl/
seria V, system stopni harcerskich... tam są zasady!

kyta
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kyta » 01 lis 2004, 11:37

iskierka, nie ma zasad zdobywania stopni charakterysztycznych dla danego srodowiska gdyz kazda proba jest inna i przedewszystkim idywidualna, dopasowana do danego delikwenta. owszem opieramy sie na wymaganiach ogolnych ( podanych w książeczkach ze stopniami i sprawnosciami), ale do kazdego z nich wymysla sie odpowiadajace mozliwosciom i zainteresowaniom zdajacego, choc nie twierdze ze nie spotkalam sie z kartkami "kserowanymi " dla calej druzyny. Co moim zdaniem jest mijaniem sie z celem i pojsciem po najmniejszej lini oporu..zwyczajna latwizna.

best
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: best » 01 lis 2004, 19:47

ja nie mam bialego pojęcia;);):lol:p:):D:D:p:p;);):lol:lol
w szarym mundurze lepszy jest świat...

best
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: best » 01 lis 2004, 19:49

A po za tym: nie na temat: Trudno mieć zieloną kropkę bo trzeba miec 50wypowiedzi! nie wiem czy mi sie udaaa;)
w szarym mundurze lepszy jest świat...

dozorca18
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dozorca18 » 01 lis 2004, 20:57

W instrukcji stopni harcerskich mamy jedynie wymagania, a nie zadania! To są dwa skrajnie różne pojęcia i musimy je odróżniać! Iskierko! Wypisz sobie na kartce swoje zalety oraz wady. Napisz to, co chciałabyś sobie poprawić i wymyśl sposoby, jak mogłabyś to uczynić! Pamiętajmy, że przez stopnie się udoskonalamy i eliminujemy swoje złe cechy! Dzięki stopniom "pniemy się wzywż".
Powodzenia!
pwd. Rafał Matuszewski HR

sprafka

Post autor: sprafka » 10 lis 2004, 06:52

My chcemy!!! :D:D:D Jeśli można prosić o informacje dotyczące tego właśnie postu, prosił bym o przesłanie ich na adres sprawka_sgt@tlen.pl

Dziękuje bardzo :)

--
ćwik Dawid Sprawka
Drużynowy PGZ "Strażnicy Gumisiowej Tajemnicy"
Komenda Hufca ZHP Jastrzębie Zdrój im. Józefa Kreta

http://www.gz.sgt.prv.pl

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerze”