HAL' 2004

Wydział Harcerski harcerze.zhp.pl
Zablokowany
andrzej

Post autor: andrzej » 06 sty 2004, 23:48

UWAGA !!! Poszukuje dla szczepu miejsca na obóz letni. W zamian oferujemy również nasze bazy obozowe. Cena do uzgodnienia (Szczep Hufca Łódź-Górna) Z Harcerskim pozdrowieniem CZUWAJ

Patrycja Zgierz

Post autor: Patrycja Zgierz » 09 sty 2004, 11:37

Czuwaj!Jestem drużynową 20 ZDH HSI im.Tadeusza Zawadzkiego "Buki" ze Zgierza.Nasz hufiec ma bazę obozową w Okartowie nad jeziorem Tyrkło na Mazurach.kontakt Patrycja Sulmowska tel.0506607020 druhna16@op.pl

JAMES
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: JAMES » 09 sty 2004, 15:09

Moj hufiec ma baze obozowa nad samym morzem w miedzywodziu... z tego co wiem to ceny nie sa wygorowane, pelne wyzywienie, zaplecze samitarne, namioty na bazie itp.
Kontakt: stargard@zhp.org.pl
lub za jakis czas do mnie na : HSI@wp.pl
pwd. Tomasz Gutowski HR
Drużynowy 17 TGDH "BEZKRESKI" im. BRONKA LOTA Stargard Szczecinski
Szef Harcerskiej Służby Informacyjnej Hufca Stargard Szczec.

Druzynowy 209DH

Post autor: Druzynowy 209DH » 14 sty 2004, 20:34

Proszę o pomoc!!!
Jeśli kiedyś przeżyłeś niezapomniany obóz w jakimś niesamowitym miejscu to daj znać napisz!

Poszukujemy miejsce na obóz. Mało cywilizowane może być w Bieszczadach albo w Borach Tucholskich

tgrodzki
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: tgrodzki » 15 sty 2004, 11:01

W internecie funkcjonują conajmniej dwa katalogi ośrodków harcerskich. Z tym, że jednej jest właśnie auktualniany, a drugi już zamknięty (przeniesienie z jednego katalogu do drugiego).
Aby dotrzeć do obydwu katalogów wystarczy wejść na stronę http://www.haliz.zhp.org.pl i tam znaleźć odnośnik o nazwie "BAZY OBOZOWE". To jest skrót do nowego katalogu. Lub znaleźć starą wersję strony HALiZ (pod tym samym adresem) i tam znaleźć starą wersję katalogu.
Zapraszam do przeglądania (wiele funkcji wyszukiwania)i dopisywania nowych baz.
hm. Tomasz Grodzki
Hufiec Otwock
KI 30 Plus
www.Przerwanki.pl

Druzynowy 209DH

Post autor: Druzynowy 209DH » 16 sty 2004, 01:34

Dzięki druhu Tomaszu. Daleko szukałem a znalazłem blisko w imieniu 209DH Dziękuje!

beetle

Post autor: beetle » 07 lut 2004, 13:12

moze ktos z was ma jakies namiary na stanice w Nasicznym w Bieszczadach?? bylem tam pare lat temu, bylo fajnie no i.... chcialbym tam wrocic ze swoja druzyna. :-)

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Harcerze”