pomocy

forum Wydziału Badań i Analiz GK ZHP badania.zhp.pl
Zablokowany
iwan

Post autor: iwan » 01 lut 2004, 18:15

Czuwaj!
Tytuł posta zamieściłem w nazwiązaniu do tytułu informacji zamieszczonej na głównej stronie ZHP. Myślę, ze odnosi się on do sotatniej posługi - wędrówki, która będzie swoistą drogą na drugą stronę ofiarowaną przez harcerzy Ojcu Świętemu w dniu jego pogrzebu.
Jasną sprawą jest, że Ojciec Święty będzie zawsze z nami obecny na wędrówkach tatrzańskimi szlakami nawet po swoim pogrzebie.
Czuwaj

--
phm Robert Nowak "IwaN", h.o.
HSR "Skrzyżowanie", Śląsk

jotkaf
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: jotkaf » 01 lut 2004, 21:33

No cóż! Sam sobie utrudniłeś robotę. Różnica polega jednak tylko na tym, że w przypadku wprowadzania danych program smoczynnie się ustawia na nowym recordzie, a w edycji trzeba to po prostu robić ręcznie. Różnica jest więc nie wielka. Z poziomu aplikacji nie wiele się zmienia. To jest ten sam formularz, który pracuje na tych smych danych. Nie będzie to miało najmniejszego wpływu na transmisję do chorągwi. Przy okazji zalecam transmisję do plików TXT.
hm. Jacek Kaflowski
Szef Zespołu ESHD

Rafal
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Rafal » 01 lut 2004, 22:05

Autor powyższej porady jest osobą która kieruje zespołem przygotowującym aplikację spisową, więc chyba wie co mówi.

Od siebie jeszcze dodam, ze oczywiście możesz przesłać wprowadzone dane do chorągwi. Najlepiej tak jak radzi jotka - wyeksportuj dane do pliku tekstowego i prześlij do chorągwi plik txt mailem.

Powodzenia!

Pozdrawiam

Rafał
Hufiec ZHP Radom - miasto
Centrum Wychowania Morskiego ZHP w Gdyni

IwaN

Post autor: IwaN » 02 lut 2004, 14:00

Czuwaj!
Tytuł posta zamieściłem w nazwiązaniu do tytułu informacji zamieszczonej na głównej stronie ZHP. Myślę, ze odnosi się on do sotatniej posługi - wędrówki, która będzie swoistą drogą na drugą stronę ofiarowaną przez harcerzy Ojcu Świętemu w dniu jego pogrzebu.
Jasną sprawą jest, że Ojciec Święty będzie zawsze z nami obecny na wędrówkach tatrzańskimi szlakami nawet po swoim pogrzebie.
Czuwaj

--
phm Robert Nowak "IwaN", h.o.
HSR "Skrzyżowanie", Śląsk

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Badania i analizy”