konsultacje

forum Wydziału Badań i Analiz GK ZHP badania.zhp.pl
Zablokowany
Rafal
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Rafal » 08 sty 2004, 13:55

Wydział Badań i Analiz GK ZHP w dniu 10 stycznia 2004 będzie prowadził konsultacje dla osób przeprowadzających spis harcerski i obsługujących aplikację spisową w hufcach i chorągwiach.

Punkt konsultacyjny zostanie uruchomiony w pokoju nr 116 w budynku Głównej Kwatery przy ulicy Konopnickiej 6, pod numerem telefonu +22 339 06 91 oraz przez Internet pod adresem wba@zhp.org.pl. Bedziemy tez stale na forum spisu.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które będą obsługiwały aplikację spisową oraz wszystkich, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości i pytania dotyczące technicznej strony prowadzenia spisu.

Dyżur instruktorów wydziału będzie trwał od godziny 10.00 do 17.00.
Na zgłoszenia środowisk, istnieje możliwość przedłużenia dyżuru do 11 stycznia br.

Rafał Klepacz
kierownik Wydziału Badań i Analiz

[Edytowany przez Rafal dnia 08.01.2004 o 15:03 ]
Hufiec ZHP Radom - miasto
Centrum Wychowania Morskiego ZHP w Gdyni

IwaN

Post autor: IwaN » 11 sty 2004, 16:41

Czuwaj!
Tytuł posta zamieściłem w nazwiązaniu do tytułu informacji zamieszczonej na głównej stronie ZHP. Myślę, ze odnosi się on do sotatniej posługi - wędrówki, która będzie swoistą drogą na drugą stronę ofiarowaną przez harcerzy Ojcu Świętemu w dniu jego pogrzebu.
Jasną sprawą jest, że Ojciec Święty będzie zawsze z nami obecny na wędrówkach tatrzańskimi szlakami nawet po swoim pogrzebie.
Czuwaj

--
phm Robert Nowak "IwaN", h.o.
HSR "Skrzyżowanie", Śląsk

Rafal
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Rafal » 11 sty 2004, 20:59

W polu liczba członków druzyny / gromady ogółem, podajesz ilość wszystkich osób, które są w tej gromadzie/druzynie: przybocznych, druzynowego, szeregowców, którzy mają też przydział do innych jednostek (np. w druzynie wędrowniczej mogą byc przyboczni gromad zuchowych.)

W tabelce "rocznikowej" wpisujesz tylko tych, którzy nie są umieszczeni w innych ankietach spisowych.
(czyli np. bez druzynowego - który wypełnia ankietę kadra).

Rafał
Hufiec ZHP Radom - miasto
Centrum Wychowania Morskiego ZHP w Gdyni

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Badania i analizy”