Co się stało z wątkiem dotyczącym obchodów 60 Rocznicy

forum poświęcone historii harcerstwa
kowlak
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kowlak » 12 sie 2004, 22:51

Odpowiem ja bo pytałem Kojota.

W czasie gdy ty zapisywałeś swoją wypowiedź ktoś inny kasował swoją. I baza zgłupiała a wątek się schował.

Obszerność wypowiedzi nie ma tu znaczenia.
Kowlak
------------------------
http://www.zhp24.net - ciekawe teksty, ciekawi ludzie, czytaj, komentuj, pisz
http://www.kowlak.blox.pl

koniu

Post autor: koniu » 12 sie 2004, 22:53

Dzięki

konikhdj
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: konikhdj » 12 sie 2004, 23:13

kojot napisał:
konikhdj napisał:
a nico - został pewno usunięty
Byloby milo gdyby przestal byc druh 'wszystko-wiedzacym'.
Watek byl caly czas dostepny poprzez 24godz.
Ja jakoś nie widziałem. ale moze też nie zauważyłem jakiegoś specjalnego wystroju naszych stron z okazji powstania:-)
hm Paweł Rozdżestwieński HR
były instruktor ZHP

IwaN

Post autor: IwaN » 13 sie 2004, 21:53

Czuwaj!
Tytuł posta zamieściłem w nazwiązaniu do tytułu informacji zamieszczonej na głównej stronie ZHP. Myślę, ze odnosi się on do sotatniej posługi - wędrówki, która będzie swoistą drogą na drugą stronę ofiarowaną przez harcerzy Ojcu Świętemu w dniu jego pogrzebu.
Jasną sprawą jest, że Ojciec Święty będzie zawsze z nami obecny na wędrówkach tatrzańskimi szlakami nawet po swoim pogrzebie.
Czuwaj

--
phm Robert Nowak "IwaN", h.o.
HSR "Skrzyżowanie", Śląsk

yama
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: yama » 14 sie 2004, 05:45

Nie analizowalem watku jak rowniez go nie czytalem w calosci, zainteresowalem sie tylko tematem zniknieia czegos. Potwierdzam, ze aktualnie nasze serwery maja goracy okres, przenosimy klientow na nowa platforme sprzetowa i doszla do tego awaria zasilania ktora je wyciela na kilka godzin na poczatku tygodnia konsekwencja byly jeszcze 2-3 przerwy na sprawdzanie danych i dyskow, ze komus moglo sie ie zapisac cos co wyslal w momencie wylaczenia serwera to chyba oczywiste. Przerwy nie mialy wplywu natomiast na spojnosc danych i jakiekolwiek straty. Mogl miec natomiast wplyw blad bazy forum, ktory wystapil w tym tygodniu, musial nastapic nierawidlowy wpis lub wpisy w pliku tymczasowym i baza stracila spojnosc (przypadek niealezny ani od programisty ani od serwera, osoby serwisujace lub pracujace na systemach opartych na bazach nawet takich jak handlowe lub ksiegowe znaja pewnie takie wypaki) , tabele zostaly odbudowane, ale w takich przypakach czasami takie wpisy w bazie jezeli nie udaje sie odbudowac powiazan miedzy plikiem bazy a tymczasowym sa usuwane.
Nie twierdze ze o akurat omawiany przypadek ale zakres "znikania" czegos z Internetu jest czasem szerszy niż cenzura->moderator ;)

podrawiam,
Marcin
euromedia.pl
.........................
# wedrownik.net

koniu

Post autor: koniu » 14 sie 2004, 08:04

Witam. Ponieważ ja wywołałem ten wątek to napiszę tak. Po długim wpisie którego nie mogłem wysłać przez kilka godzin nie mogłem wejść na forum. Kiedy mi się to udało wątku w całości nie było. I zapytałem co się stało. Dla mnie ten temat jest zamknięty. Wątek w całości wrócił, moderator wyjaśnił co sie mogło zdarzyć i ja to przyjmuję. Pozdrawiam. Jacek

IwaN

Post autor: IwaN » 14 sie 2004, 12:30

Czuwaj!
Tytuł posta zamieściłem w nazwiązaniu do tytułu informacji zamieszczonej na głównej stronie ZHP. Myślę, ze odnosi się on do sotatniej posługi - wędrówki, która będzie swoistą drogą na drugą stronę ofiarowaną przez harcerzy Ojcu Świętemu w dniu jego pogrzebu.
Jasną sprawą jest, że Ojciec Święty będzie zawsze z nami obecny na wędrówkach tatrzańskimi szlakami nawet po swoim pogrzebie.
Czuwaj

--
phm Robert Nowak "IwaN", h.o.
HSR "Skrzyżowanie", Śląsk

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Historia”