Co się stało z wątkiem dotyczącym obchodów 60 Rocznicy

forum poświęcone historii harcerstwa
koniu

Post autor: koniu » 12 sie 2004, 21:16

Właśnie co sie stało z tym wątkiem?
Jacek

konikhdj
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: konikhdj » 12 sie 2004, 21:51

a nico - został pewno usunięty
hm Paweł Rozdżestwieński HR
były instruktor ZHP

koniu

Post autor: koniu » 12 sie 2004, 21:52

A dlaczegóż to?

IwaN

Post autor: IwaN » 12 sie 2004, 22:05

Czuwaj!
Tytuł posta zamieściłem w nazwiązaniu do tytułu informacji zamieszczonej na głównej stronie ZHP. Myślę, ze odnosi się on do sotatniej posługi - wędrówki, która będzie swoistą drogą na drugą stronę ofiarowaną przez harcerzy Ojcu Świętemu w dniu jego pogrzebu.
Jasną sprawą jest, że Ojciec Święty będzie zawsze z nami obecny na wędrówkach tatrzańskimi szlakami nawet po swoim pogrzebie.
Czuwaj

--
phm Robert Nowak "IwaN", h.o.
HSR "Skrzyżowanie", Śląsk

IwaN

Post autor: IwaN » 12 sie 2004, 22:07

Czuwaj!
Tytuł posta zamieściłem w nazwiązaniu do tytułu informacji zamieszczonej na głównej stronie ZHP. Myślę, ze odnosi się on do sotatniej posługi - wędrówki, która będzie swoistą drogą na drugą stronę ofiarowaną przez harcerzy Ojcu Świętemu w dniu jego pogrzebu.
Jasną sprawą jest, że Ojciec Święty będzie zawsze z nami obecny na wędrówkach tatrzańskimi szlakami nawet po swoim pogrzebie.
Czuwaj

--

IwaN

Post autor: IwaN » 12 sie 2004, 22:08

Czuwaj!
Czuwaj

--

IwaN

Post autor: IwaN » 12 sie 2004, 22:10

Czuwaj!
Czuwaj

--

IwaN

Post autor: IwaN » 12 sie 2004, 22:15

Czuwaj!
Czuwaj

--

koniu

Post autor: koniu » 12 sie 2004, 22:31

Moją pisanine (przez godzinę) też wcięło i dlatego napiszę krótko.
Zazdroszczę dobrego samopoczucia.
Pozdrawiam jacek

kowlak
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kowlak » 12 sie 2004, 22:40

za chwile pojawią sie tu pewnie techniczne wyjaśnienia kojota - bo jak widać wątek jest już przywrócony. A na razie druhowie proponuję przygotować słowa przeprosin

Pozdrawiam
Kowlak
------------------------
http://www.zhp24.net - ciekawe teksty, ciekawi ludzie, czytaj, komentuj, pisz
http://www.kowlak.blox.pl

kojot
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kojot » 12 sie 2004, 22:41

IwaN napisał:
Tak swoją drogą zastanawiam się kiedy ten wątek, też zostanie zablokowany przez tych, którzy mają jedyne i właściwe myslenie w tej organizacji. >:(
W końcu my nic nie znaczymy nie wiemy co to ZHP...
Niestety pisze bez polskich znakow, chwilowa awaria klawiatury.

Chce mi sie plakac jak czytam tego rodzaju wypowiedzi. Uwazaj jakie zarzuty wytaczasz ludziom, zajmujacym sie tym forum.
Nie bylo zadnej ingerencji w wypowiedzi w zadnym z watkow tego forum, a znikniecie watku spowodowane bylo akcja jednego z uzytkownikow. W ostatnich dniach serwery firmy euromedia przechodza zmiany, ktore spowodowaly czasowe obnizenie ich wydajnosci, stad niektore uruchomienia forum moga wywolac skutki nie przewidziane przy normalnym uzytkowaniu.

Ostatnio u Ruskich na targu widziałem, ciekawe książeczki instruktorskie ZHP :D Może ktoś chce kupić. Sądząc po podejściu moderatorów Ci instruktorzy, co tu się wypowiadają właśnie tam nabyli swe stopnie...:(>:(???
Tutaj przegiales na calej linii. Oczekuje przeprosin za ta wypowiedz.
hm. Krzysztof Kujawski

kojot
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kojot » 12 sie 2004, 22:42

konikhdj napisał:
a nico - został pewno usunięty
Byloby milo gdyby przestal byc druh 'wszystko-wiedzacym'.
Watek byl caly czas dostepny poprzez 24godz.
hm. Krzysztof Kujawski

kojot
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kojot » 12 sie 2004, 22:45

IwaN napisał:
No to teraz wiem co się stało...
Ja tu prubuję odpowiedzieć od ładnych paru godzin zastanawiam się co się dzieje, żer się nie da a tu Cenzura - no tak związkowa swoista wolnośc słowa...
Wolnosc wypowiedzi zostala zachowana, przyczyna utrudnien w dostepie do watku zostala przeze mnie opisane wyzej.
hm. Krzysztof Kujawski

koniu

Post autor: koniu » 12 sie 2004, 22:47

Zapytałem co się stało gdyż ja tego wątku nie widziałem przez dobrą godzinę.
Dzięki i pozdrawiam.
Jacek
P.S. Czy takie problemy może wywołać obszerna wypowiedź?

kojot
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kojot » 12 sie 2004, 22:50

koniu napisał:
P.S. Czy takie problemy może wywołać obszerna wypowiedź?
W normalnych warunkach nie. W aktualnych - nie potrafie odpowiedziec. Upatruje przyczyny raczej w nie zakonczonym wywolaniu jednego ze skryptow wysylajacych wypowiedz.
hm. Krzysztof Kujawski

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Historia”