Rozkaz L2/06

Zablokowany
grzegorzsierak
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: grzegorzsierak » 03 mar 2006, 08:55

Jako sprawca całego zamieszania i powód skasowania poprzedniego wątku dotyczącego rozkazu czuję potrzebę dokładnego wyjaśnienia tematu. Podobnie jak Marcin Goleman nie czuje się zadowolony z całego zamieszania jakie powstało (wątek Skasowany wątek o rozkazie L2/06). Niemniej jednak chciałbym tym którzy nas czytają zwrócić uwagę na kilka rzeczy:
1. nie mianowano nikogo z wydziału zuchowego (oświadczenie jest na stronie http://www.zuchy.zhp.pl );
2. podobna sytuacja ma miejsce z wydziałem starszoharcerskim (tutaj również bezpośrednio z członkami wydziału nikt nie rozmawiał - ani przed wydaniem rozkazu w wersji beta ani w trakcie całego zamieszania) - o tych faktach pisałem w skasowanym wątku;
3. zwyczajowo (niezależnie od subiektywnej oceny i sympatii) po zwolnieniu z funkcji dziękuje się za pracę i życzy powodzenia - w rozkazie nie ma nawet próby zachowania dobrych relacji z instruktorami którzy w poprzedniej kadencji społecznie tworzyli dorobek organizacji. W skasowanym wątku były zgłaszane wątpliwości co do sposobu działania dh Kochera i dh Binasiaka. Były również podnoszone wątpliwości innej natury (przyzwoitość) w odniesieniu do tych druhów (nie przytoczę ponownie aby nie dać powodów do kasowania);
3. oświadczenie dh. Bożeny o "poprawieniu" rozkazu po tym jak zostały zgłoszone uwagi traktuję jako element humorystyczny w całej tej sytuacji - trochę na zasadzie coś "muszę napisać więc udam, że nie wiem o co chodzi i napiszę że jest dobrze";
4. temat druha Jakuba "szafa zespołu internetu" pomijam - czytelnik dość przeczytał aby wyrobić sobie poglądy na ten temat;

Mam głębokie przekonanie, że większość społecznych instruktorów niewymienionych w nowej wersji rozkazu zrobiła wszystko aby współpraca z druhną Naczelnik była możliwa i służyła dobru naszej organizacji. Wiem także, że samej druhnie Naczelnik na takiej współpracy zależało. Nie ma jednak zgody na brak profesjonalizmu i jakość działania prezentowaną przez dh Kochera i dh Binasiaka. Dodatkowo okazuje się, że 3 miesiące po zjeździe nadal nie ma pomysłu na nowopowstały wydział metodyczny, nie ma ludzi którzy będą go tworzyć, nie ma zrozumienia i pozytywnej oceny tej zmiany w chorągwianych referatach. Szkoda i wstyd.

Czuwaj
Grzegorz Sierak

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Promocja i informacja”