czy ja

StaryWilk
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: StaryWilk » 07 kwie 2005, 13:37

ania17 napisał:
Po pierwsze nie jestem w ZHP ( dzieki Bogu) a co do stu lat za murzynami to sie z tobą zgodze jsteście jesteście ;)
Aniu , druhno /?/ naprawdę zachwiał Twój post moją wiarą że ten Tydzień zmienia "oblicze tej harcerskiej ziemi" . Przykro mi, a co gorsza chyba nie tylko mnie. A Ojciec Święty i Wielki wcale nie chciał, by polscy harcerze nie byli....razem. Na stadionie Cracovii 25 tysięcy kibiców się zjednoczyło, a TY !?

StaryWilk
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: StaryWilk » 07 kwie 2005, 13:48

A co do promocji, to najlepiej zrobimy ubierając mundury i pomagając pielgrzymom wszędzie, gdzie tylko są , a są wszedzie !
Dzieją się rzeczy niebywałe, jak to szcześliwe urodzenie...... dziecka przedwczoraj pod krakowską kurią , dzieki pomocy służby sanitarnej . Dziś w Krakowie na Biały Marsz potrzebna jest każda liczba harcerek i harcerzy !
A podziękowania ! A uśmiech nie wystarczy ? I słowa dziękuję ! Wiadomo - harcerze !
Ja nie potrzebuję wrzawy w "publikatorach " ! Uważam że jest niebywała okazja, by obraz harcerskiej służby ....promować bezpośrednio U LUDZI naszą postawą i pracą!

StaryWilk
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: StaryWilk » 07 kwie 2005, 13:49

Acha ! Tych słów "sto lat za...." nie przeczytałem i nie przeczytam ! Howgh !

StaryWilk
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: StaryWilk » 07 kwie 2005, 13:53

I na koniec:)
Strona o Ojcu Świętym jest po prostu znakomita, ja właśnie tego oczekiwałem !
Autorzom - beerawuo ! brawo, brawo !

bulon
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bulon » 07 kwie 2005, 14:14

ja nie jestem od dawania wam rad jak macie promowac zhp bo skoro sie zglosiliscie na te funkcje to wezcie sie do roboty. powiem szczerze ja sie na tym nieznam zupelnie, dla mnie liczyc sie efekt. kazdy harcerz na to pracuje wkaldajac w ten dzien mundur ale nasza PR ma obowiazek spotegowac to do granic mozliwosci.
i absolutnie macie racje ze podstawa jest nasza praca w polu w mundurze. ale mamy XXI wiek przypominam wam tylko i kilka innych organizacji ktore konkuruja z nami o wszytko.
kazdy ma robic to co umie najlepiej i ja to robie- a czy na pewno wy to robicie??
Braci się nie traci

bulon
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bulon » 07 kwie 2005, 17:25

"Bardzo mi przykro, że żadna telewizja nie pokazała Druha słuzby. Naprawdę. Z całą pewnościa była ona, ta słuzba, wazna i potrzebna"
mam taka ogromna potrzebeb bycia w TV i stad caly ten topic. czemu nigdzie mnie nie ma w TV ??? ja chche do TV !!! i chce dawac wywiady jaki to ja dzielny jestem...
"rzeczniku" - na dziendobry bicze w oficjalnej odpowiedzi??

"że pokazano Druhowieństwo z ZHR? "
owszem. jesli druh nie zauwazyl, walczymy o nasz obraz w mediach ktory kazdego dnia jest niweczony bo nie zostal w ogole pokazny. robimy to samo albo i wiecej od nich. i jakos oni potrafia usiasc i to wszzytko ogarnac i przekazac mediom. jesli druh niewie to uswiadamiam, ze kazda akcja, nawet nekrologi NBP na pol strony to forma akcji medialnej. i my na to zasugujemy.jak rowniez rodzice harcrzy ktorzy wypuszczaja swoje dzieci na cale dnie.
czy ja nie mam prawa przeczytac w gazecie ze ZHP bylo w tych dniach najlepsze??

"gdyż harcerki i harcerze z ZHR byli lepiej zorganizowan"
chyba juz dawno druh nie byl na pierwszej linii. szczegolnie w niedziele na pilsudzkiego pokazalismy co to dobrze zorganizowana sluzba medyczna.

"że są na Mszy - zachowując należyta powagę. Tymczasem nasi harcerze zachowywali się czasami mało przyzwoicie - doszły do nas skargi starszych ludzi na rozchiwotane towarzystwo harcerskie"

z kolei na obchodach powstania warszawskiego to nas kombatanci chwalili. i sadze ze druh zwyczajnie niewie nic o realiach a opiera sie na jednej czy dwoch skargach. bo to co ja widze- nie tylko patrzac na nich ale rowniez na nas to "syndrom sluzby"
a to za faktycznie oni lepiej wygldaja, zapieci pod brode na bacznosc w porownaniu z naszym wymietym spoconym mundurem to roznica...wprawne oko dojrzy powody tego wlasnie stanu rzeczy.szczegolnie na BS w krakowie bylo to zauwazalne...

"O umundurowaniu częsci naszych harcerzy przez litość nie wspomnę"
no jesli druh nie ma zespolu ktory moze zrobic zdjecia tym harcerzom zZHP ktorzy maja eleganckie mundury co to to jest za zespol ?

"Od kilku dni usilnmie zbieramy w Wydziale to co harcerze robią w Polsce dla uczczenia pamięci Ojca Świętego. Efekty można znaleźć na stronie www.papież.zhp.pl. "
a czy oprocz strony zhp.pl gdzies znajde link do strony papiez.zhp.pl ?? czemu go nie ma na onecie?? czy w ogole podjeliscie probe promocji czy to strona tylko dla harcerzy?? ilu starszych ludzi korzysta z internetu??

"A co zrobił Druh i jego hufiec?"
ale czy to wazne co ja zrobilem ?? to jest topic o was w waszym dziale. jest dzial HSR tam moze druh zrobic topic "co zrobil bulon". jesli druh takowy zrobi przedstawie szczegolowy raport z moich dzialan.jesli to tylko odwroci uwage od omawianego tematu....

"Czy uważa Druh, że powinniśmy budować promocję na śmierci ojca Świetego?"
nie no skad, my bedziemytylko wylewac z siebie poty a iini beda spijac z nas smietanke.

jesli druh uwaza ze w tym przypadku nie powinien sie zebrac sztab ludzi ktory natychmiast zacznie przekazywac w sposob skuteczny o naszych dzialaniach to wg mnie wyjscie dla waszej komorki jest jedno....

Braci się nie traci

kojot
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kojot » 07 kwie 2005, 18:19

bulon napisał:
zubek napisał:
"Czy uważa Druh, że powinniśmy budować promocję na śmierci ojca Świetego?"
nie no skad, my bedziemytylko wylewac z siebie poty a iini beda spijac z nas smietanke.
To co piszesz jest wyjątkowo nie na miejscu. Skorzystaj z chwil refleksji, jakie dał nam Ojciec Święty zamiast wylewać tutaj swoje żale.
hm. Krzysztof Kujawski

bulon
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bulon » 07 kwie 2005, 18:24

a to co druh pisze jest nie na temat i jesli druh ma jakas informacje personalnie skierowana do mnie to zapraszam na maila badz gg.
bo jezdzic sobie po emocjach to mozemy dlugo i namietnie ale ja, mimo ze ateista to jednak pare lez mi polecialo od soboty wiec bardzo prosze, jesli druh ma potrzebe na chwile refleksji to ja nie bronie, zachecam i umozliwiam. a do mojego zycia duchowego to ja bardzo prosze z dystansem.

Braci się nie traci

pleban
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: pleban » 07 kwie 2005, 19:22

ania17 napisał:, oto wpis nie jakiej mazi "zhr to debile zhp jest lepsze spadajcie wszyscy z zhr!!!!zhr to nie prawdziwe harcerstwo"
No coz, od tego wlasnie jestesmy (moim skromnym zdaniem), zeby takie zbladzone owieczki jak ta "mazia" nawracac. A na pewno nie powinnismy brac sobie jakkolwiek do serca tego typu dzieciecych wyskokow :)
pwd Pleban HO
1 SHSMW "Gryf", Montreal
www.rancid.ca/gryf

kyta
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kyta » 07 kwie 2005, 21:31

Hm... czytam sobie ten watek i czytam i dochodze do wniosku ( jakiego zreszta szybko mozna bylo sie spodziewac) .... ze Jan Pawel II jest w nas wtedy jak jest dla wszystkich... na czuwaniach, mszach itp. Ale jeszcze duzo wysilku potrzeba aby kontynuowac to czego nas nauczyl. Wyklucanie sie ktora organizacja jest lepsza nie jest dobrym pomyslem... gdyz uwazam ze w tej kwestii wyowiedac sie moga jedynie osoby, ktore poznaly "od srodka" te organizacje.

a co do tematu to....
o harcerzach zawsze sie malo mowilo... i moze to i lepiej. Przynajmniej jestw swiadomosc ze robimy cos dla kogos a nie pod publike. Mi osobiscie wystarczy jak od jakiegos zwierzchnika uslysze "dziekuje", albo chociaz od czlowieka dla ktorego to robie. Owszem musze przyznac ze nie bylam nigdy na Bialej Sluzbie, ale osobiscie wydaje mi sie ze jedno "dziekuje" i usmiech na twarzy oraz zadowolenie z pomocy( nawet jesli jest to jedyne sposrod 0,5 mln ludzi) znaczy wiecej niz najwiekszy i najobszerniejszy artykul w gazecie czy telewizji. A promocja powinna byc nie tylko na imprezach bo wtedy nie widac tak naprawde o co chodzi w ZHP.... co sie robi na biwakach,zbiorkach itp. Ja np ostatnio wzielam moje dzieciaki na spacer .... i zawitalismy zupelnie spontanicznie na plac zabaw pelen matek z dziecmi... bawilismy sie wysmienicie i jestem pewna ze zrobilismy dobre wrazenie na "gapiach" ... a to jest najlepszym a bynajmniej najskuteczniejszym sposobem promocji. To tylko moje zdanie, a jak wiadomo kazdy jest inny wiec kazdy ma prawo do swojego :)

Pozdrawiam serdecznie.

Patka_69
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Patka_69 » 08 kwie 2005, 07:26

StaryWilk napisał:
I na koniec:)
Strona o Ojcu Świętym jest po prostu znakomita, ja właśnie tego oczekiwałem !
Autorzom - beerawuo ! brawo, brawo !

A link'a mógłby Druh wkleic- byłabym wdzięczna... :-)

Ania_17- Schowaj gdzieś złość i nienawiść... pokaż braterstwo. Wyrzucasz to tutaj wszystko z siebie, ponieważ... (??)
PS: I jeszcze nie dokońca rozumiem do czego dążysz. Pomścisz ten wpis o ZHR i.... będziesz dumna ze swej waleczności... ok-to rozumiem. Tylko gdzie widać koniec tej zemsty. Może jakoś przyspieszymy ten proces?
"By każda mała myśl,
czyn lub słowo,
braterskie było...
Tak iść do celów wielkich."

kropa
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kropa » 08 kwie 2005, 08:57

papiez.zhp.pl

Link jest na stronie glownej ZHP.

Z harcerskim pozdrowieniem

skaucik-kapelan
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: skaucik-kapelan » 08 kwie 2005, 12:50

Druhny i druhowie właśnie zakończyła się ralacja z Watykanu z pogrzebu Ojca Świętego Jana Pawła II. Postanowiłem zajrzeć na forum harcerskie. Jestem wieloma wypowiedziami zniesmaczony i az mnie dreszcze biorą, że można tu takie rzeczy pisać. Nauka JP II to nauka o miłości do drugiego człowieka i samego Boga. Braterstwo to jakaś forma tej miłości do bliźnich: także harcerzy z innych organizacji. Dla mnie ta śmierć to może także kolejny impuls, żeby się znów spotkać z innymi i porozmawiać o tym co jednoczy. Kochany druhu, który tyle piszesz o promocji- wczoraj byłem z moimi harcerzami na rynku miasta na mszy i pożegnalnym kręgu i zapewniam cię, że żaden z nas nie czekał na błysk fleszów czy wywiady w gazetach. Złączyło nas braterstwo i miłośc do tego który odszedł. Będzie z nami tylko wtedy kiedy na serio weźmiemy Jego słowa. tak smutno mi się zrobiło, że polscy harcerze pisza takie rzeczy.
Czuwaj!
hm. ks. Marek Jasianek
Kapelan Hufca Koźmin Wlkp
Chorągiew Wielkopolska

bulon
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: bulon » 08 kwie 2005, 13:55

mozesz nie czekac, ja oczekuje ze moja organizacja zacznie bys promowana jak nalezy !
mam dotego absolutne prawo. po to sa powolane te osoby by nas promowac. i moim zdaniem robia to nieumiejetnie.
Braci się nie traci

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Promocja i informacja”