Zróbmy wsztstko aby, wszyscy wiedzieli!!!

szepczacylas

Post autor: szepczacylas » 25 wrz 2004, 12:01

Już przez jakiś czas pracuje forum mundurowe. Forum jest jednym z punktów informacji nt. mundurów. Daje szanse każdemu na wypowiedzi nt. mundurów. Nie wielu wie, że wogóle coś takiego istnieje, a chyba temat mundurów jest ważny dla wielu z nas. Przynajmniej dla mnie. Wiec zgłaszam sie z prośbą o umieszczenie informacji nt. forum mundurowego (wystarczy sam baner forum mundurowego na stornie głównej ZHP). I choć jest to mały krok w uświadamianiu, to napewno pomoże.

dozorca18
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dozorca18 » 25 wrz 2004, 12:31

Zgadzam się z Druhem! Ja niedawno się dowiedziałem o tym forum! Zresztą tyle jest stron w zhp.org.pl o aszczeblu krajowym, np. wydziałów, o kótrych nie wiem, że aż starach pomyśleć... :)
Zróbcie coś z tym!
pwd. Rafał Matuszewski HR

sikor
Stały bywalec
imię i nazwisko: Janusz Sikorski
stopień instruktorski: hm
stopień harcerski: HR
Hufiec: Ziemi Tyskiej
Chorągiew: Śląska
organizacja: ZHP
Kontakt:

Post autor: sikor » 25 wrz 2004, 14:42

Ja też się wołam GŁOŚNO .... Baner - skrót do forum mundurowego MA BYć na stronie głównej ZHP.
hm. Janusz Sikorski HR
Redaktor Naczelny czasopisma "Harcerz Rzeczypospolitej"
lesni.pl hr.bci.pl
Przewodniczący ŚKPW

szepczacylas

Post autor: szepczacylas » 30 wrz 2004, 18:31

Czy czekanie na odpowiedź w tej sprawie ma sens, czy sprawa po prostu została zignorowana??? Przydałoby się chociaż NIE, wtedy przynajmniej byłoby wszystko jasne, a tak to można czekać i czekać.

Upzrejmie prosze o jakąś odpowiedź???

Analog_Br

Post autor: Analog_Br » 30 wrz 2004, 20:35

Mi to w ogóle to jakoś nieciekawie pachnie. Zespół mundurowy założył sobie osobne forum do dyskusji na temat mundurów i nikogo o tym nie informuje. to po co jest to forum? Wygląda to tak, jakby zależało komuś, żebyśmy się nie dowiedzieli, a potem się powie, że była możliwość konsultacji internetowych.

Skoro jest to oficjalne forum ZHP, to powinna się właśnie tutaj odbywać oficjalna dyskusja na temat oficjalnych zmian regulaminów.

grabek
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: grabek » 30 wrz 2004, 21:35

No cóż... Sprawa forum mundurowego nie od dziś wygląda dziwnie. Co gorsza nie dopuszcza się tam sprzeciwu w pewnych kwestiach. Smutno będzie, gdy mniejszość (tzn. zespól do spraw zmian w umundurowaniu) narzuci swoje zdanie większości (tzn. całemu związkowi).

19kldh
Stały bywalec
imię i nazwisko: Czesław Przybytek
stopień instruktorski: hm
stopień harcerski: HR
Hufiec: Kraków-Krowodrza
Chorągiew: Krakowska
organizacja: ZHP
Kontakt:

Post autor: 19kldh » 30 wrz 2004, 22:40

grabek napisał:
Smutno będzie, gdy mniejszość (tzn. zespól do spraw zmian w umundurowaniu) narzuci swoje zdanie większości (tzn. całemu związkowi).
Zespół nic nie może "narzucić". Jest wyłącznie "ciałem" doradczym dla GK ZHP.
I to właśnie GK ZHP może cokolwiek w "temacie" mundurów "narzucić".
hm. Czesław Przybytek HR
http://19kldh.pl
tel. 519-160-185

dominik jan domin
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: dominik jan domin » 01 paź 2004, 11:02

Ale GK to też mniejszość, nieprawdaż? Jest ich mniej niż niezadowolonych mas, więc co - mniejszość chce narzucić swoje zdanie!! Wbrew demokracji!!

Tyle, że najbardziej krzykliwi krzykacze na tym forum zapominają, że GK to nasza władza, przez nas wybrana. Że to ona powołała Zespół Mundurowy, który postępuje tak, a nie inaczej. Uważacie, że łamie zasady przyzwoitości? Napiszcie skarge do GK, bo to jej organ.

A może nie podoba Wam sie zasada, że władze w ZHP mają prawo podejmowania decyzji?
phm. Dominik Jan Domin HR

Klerycki Krąg Harcerski WICEK im. bł. ks. phm. Stefana Wincentego Frelichowskiego
Hufiec ZHP Toruń

grabek
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: grabek » 01 paź 2004, 14:49

19kldh napisał:
grabek napisał:
Smutno będzie, gdy mniejszość (tzn. zespól do spraw zmian w umundurowaniu) narzuci swoje zdanie większości (tzn. całemu związkowi).
Zespół nic nie może "narzucić". Jest wyłącznie "ciałem" doradczym dla GK ZHP.
I to właśnie GK ZHP może cokolwiek w "temacie" mundurów "narzucić".
To był skrót myślowy, dziękuję za sprostowanie :)

grabek
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: grabek » 01 paź 2004, 14:56

dominik jan domin napisał:
Ale GK to też mniejszość, nieprawdaż? Jest ich mniej niż niezadowolonych mas, więc co - mniejszość chce narzucić swoje zdanie!! Wbrew demokracji!!

Tyle, że najbardziej krzykliwi krzykacze na tym forum zapominają, że GK to nasza władza, przez nas wybrana. Że to ona powołała Zespół Mundurowy, który postępuje tak, a nie inaczej. Uważacie, że łamie zasady przyzwoitości? Napiszcie skarge do GK, bo to jej organ.

A może nie podoba Wam sie zasada, że władze w ZHP mają prawo podejmowania decyzji?
Po pierwsze nie jestem krzykaczem na tym forum. Po drugie nie lubię takiego tonu wypowiedzi. Po trzecie nie wiem czy zespół mundurowy coś łamie, jednak śledząc dyskusję na forum Mundury można odnieść bardzo niekorzystne wrażenie, że Zespół w pewnych kwestiach nie zamierza usłuchać ogółu harcerzy. To właśnie do tej kwestii odnosiła się wypowiedź o narzucaniu swej woli większości, a Druh tymczasem snuje jakieś teorie spiskowe ma temat nieposłuszeństwa wobec GK i innych władz.

kyta
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kyta » 01 paź 2004, 18:23

Hm... nie zebym sie wylalala... ale ja o istnienu forum mundurowego dowiedziaalam sie z tego watku... a gdzie ono jest to juz dl mnie czarna magia... moze ktos podac linka albo cosik? bede b. wdzieczna :D macie po buziaku :* :)

biszkopt
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: biszkopt » 01 paź 2004, 19:32

ja kie forum co gdzie jak??
biszkopt

grabek
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: grabek » 01 paź 2004, 20:11

Strona temu poświęcona to: http://mundury.zhp.org.pl
Link bezpośrednio do forum: http://mundury.zhp.org.pl/forum

kyta
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kyta » 02 paź 2004, 10:24

grabek dziekuje bardzo bardzo :D biszkopt to ty zyjesz jeszcze?:p

szepczacylas

Post autor: szepczacylas » 03 paź 2004, 21:11

Miną już ponad tydzień od mojego zapytania. Dlaczego nadal nikt nie udzielil mi odpowiedzi nt. banera forum mundurowego. Może dla was nie jest to temat ważny???

Proszę o jaką kolwiek odpowiedż.

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Promocja i informacja”