Potrzebne nam szkolenie

sasol
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: sasol » 12 maja 2004, 18:06

Ludzie od PR i zarządzania informacją w harcerstwie być może niedługo będą stanowić pewną nową jakość, pewne nowe podejście do harcerstwa jako takiego.

Spotkanie w Funce nie wypaliło - pokazuje to, że na szczeblach chorągwi temat nie znajduje uznania. Trudno oceniać, z czego to wynika. Osobiście bardzo żałuję, tym bardziej, że było to już drugie podejście - pierwsze, w grudniu ubiegłego roku też nie przyniosło oczekiwanych efektów. Miejmy nadzieję, że kolejne, planowane spotkanie już coś da...

Po spotkaniu z komendantami chorągwi w Funce odniosłem wrażenie, że istnieje pewna obawa przed uruchomieniem tej machiny. Oczywiście nie uogólniam! Wydaje mi się jednak, że nie mamy alternatywy. Działania PR i to intensywne należy podjąć szybko - ale fachowo. Szczególnie zarządzanie informacją w sytuacji kryzysowej pokazuje dobitnie, że nie potrafimy sobie z tym poradzić, nie potrafimy zastosować się do pewnych algorytmów postępowań. Zbyt dużo i zbyt pochopnie wypowiadamy opinie. W sytuacjach podbramkowych, często strzelamy gole do własnej bramki. W takim meczu dość trudno przejść do ofensywy - ha, coś o tym ostatnio wiem.

Jędrzeju, nalegam!!! Szkolenia są nam potrzebne! Powodzenia!
phm. Maciej Sas
rzecznik prasowy
Kujawsko-Pomorskiej
Chorągwi ZHP
052 322 20 68
0607 770 730
0661 511 566
m.sas@zhp.bydg.org
www.zhp.bydg.org
adres korespondencyjny:
Maciej Sas
Komenda Kujawsko-Pomorskiej Chorągwi ZHP
ul. Dworcowa 56
85-010 Bydgoszcz

Szumyk
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Szumyk » 08 sie 2004, 20:46

Jedrzej napisał:
Gdybyśmy chcieli zrobić takie szkolenie i zgłosiłoby się nam po jednym chętnym z hufca czyli ok. 400 osób to nie byłoby to szkolenie, ale wykłady uniwersyteckie - oczywiście jeśli dalibyśmy radę zgromadzić gdzieś wszystkich.
Optymista :D 400 osób ?? Mogę się założyć że nie będzie nawet 40 ...:~(

Całkiem serio !

B.

koniu

Post autor: koniu » 08 sie 2004, 22:57

Zazdroszcze niektórym poczucia humoru. Szkolenia w zakresie promocji i PR w ZHP zacząłbym zupelnie od kogo innego. Wtedy ta liczba może by została zredukowana jeszcze bardziej.
Pozdrawiam

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Promocja i informacja”