Wydzial jakiej Informacji??

Zablokowany
yama
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: yama » 10 kwie 2006, 13:31

ciagnac z tematu.. chyba nieswiezej lub nieistniejacej. Bo jak moge oceniac dzialania informacyjne skoro o tak "malo istotnym" elemencie jak Statut ZHP i problemach z jego rejestracja dowiaduje sie z listy "czuwaj" i dopiero po kilku dniach pojawia sie info na zhp.pl, o procesie i stanie rozwiazywania "drobnego" poblemu nie dowiaduje sie wcale, a o praktycznym zakonczeniu problemu dowiaduje sie ponownie z listy czuwaj a na zhp.pl jak na razie cisza. To jesli omijaja nas takie informacje to ile mniej istotnych nas omija? A moze one nie sa takie nieistotne dla czlonkow organizacji?

pozdr.

Marcin
.........................
# wedrownik.net

Jedrzej
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Jedrzej » 14 kwie 2006, 12:40

Gk podjęła decyzję o nie podawaniu oficjalnej informacji o zatwierdzeniu statutu, gdyż jest ona własnie nieoficjalna tzn.: orzeczenie nie jest prawomocne i podlega zaskarżeniu.

Cóż to za informacja by była, że statut jest zatwierdzony, gdyby za chwilę trzeba było powiedzieć, że nie jest bo został zaskarżony przez miasto, czyli własciwy organ.

Zresztą lista czuwaj nie jest oficjalnym kanałem informacyjnym ZHP i wszelkie tam pojawiające sie informacje należy traktować w ten sposób. Jeśłi tam się coś wcześniej pojawia oznacza to że ktoś ma takowa wiedzę i ją rozpowszechnia i sam za nią ponosi odpowiedzialność.

Zresztą Ty nigdy nie miałeś chyba kłopotu z informacją, ale cenię że chcesz, żeby wszyscy wiedzieli jak najwięcej.
hm. Jędrzej Kunowski (SQ5JRJ)
Szczep 205 WDHiGZ
im. gen. Mariusza Zaruskiego
Hufiec Warszawa Praga Północ

yama
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: yama » 17 kwie 2006, 19:02

Jedrzej prosze czytaj ze zrozumieniem, ja wlasnie pisze o tym ze my nic nie wiemy co sie dzieje, a powinnismy znac przebieg procesu, nie zaslaniaj sie decyzja dotyczaca jego koncowki, sama decyzja tez jest jak dla mnie "lewa", bo nie wazne czy jest prawomocne czy nie, warto zebysmy wiedzieli ze jest temat i na jakim etapie. Ktos sie boi ze jak opublikujecie to pojawi sie ktos i zaskarzy??? ;) Chyba raczej nie ;), zainteresowani zaskarzeniem beda wiedzieli co sie dzieje z tematem. Moje osobiste mozliwosci dotarcia do informacji nie maja wplywu na fakt ze organizacja ma takie samo prawo o ile nie duzo wieksze. I tu nie chodzi li tylko o statut, to tylko drastyczny przyklad, moze ogolnie chodzi i podejscie do informacji?? Co do listy czuwaj to zgadzam sie calkowicie co do oceny jej statusu, po prostu podaje ja jako przykry przyklad, ze od jakiegos czasu jest jedynym zrodlem BIEZACEJ informacji, i to bynajmniej nie tajnej, ale jakze istotnej czesto dla nas wszystkich.
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2006, 21:42 przez yama, łącznie zmieniany 1 raz.
# wedrownik.net

Adaś
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Adaś » 17 kwie 2006, 22:20

Z tego co wiem, informacja o problemach z rejestracją statutu pojawiła się na stronie ZHP. Osobiście jestem przeciwny zamieszczaniu informacji na ten temat na głównej stronie ZHP. Powiedzmy sobie szczerze, na tę stronę zaglądają nie tylko członkowie naszego stowarzyszenia. Może lepiej umieścić informację na stronie dokumenty.zhp.pl albo z wersją z org po slaszu.
phm. Adam Piwek
Zespół promocji i informacji Chorągwi Dolnośląskiej ZHP

Bądź bliżej harcerskiego Dolnego Śląska: www.dolnoslaska.zhp.pl

yama
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: yama » 17 kwie 2006, 22:25

Adaś o tym ze bylo i jak napisalem w pierwszym poscie, oczywiscie ze nie musi byc na glownej, ale gdzies powinno byc, w miejscu gdzie czlonkowie organizacji beda mogli sie dowiedziec co sie dzieje, jaki jest podzial struktury informacji i gdzie jest jaka umieszczana to nastepny problem, ale jak pisalem wyzej, statut to tylko drastyczny przyklad pewnego "kalectwa" informacyjnego, przynajmniej ja takie postrzegam.
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2006, 22:34 przez yama, łącznie zmieniany 1 raz.
# wedrownik.net

yama
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: yama » 17 kwie 2006, 22:30

Jedrzej pisze:...gdyż jest ona własnie nieoficjalna tzn.: orzeczenie nie jest prawomocne i podlega zaskarżeniu...
i na marginesie, Jedrzej przeczytaj uwaznie co napisales ;) To taka jest teraz definicja oficjalnosci i nieoficjalnosci ;) Czy jezeli pojawilaby sie informacja ze Statut zostal przyjety z dniem a prawomocne bedzie dnia to bedzie juz nieprawdziwa/nieoficjalna informacja?? ;)
# wedrownik.net

Adaś
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Adaś » 17 kwie 2006, 22:32

yama,

z tym, że chciałbym to wiedzieć z internetu, czy od swojego komendanta hufca, czy innego przełożonego jestem całkowicie za. I chyba pojawia się ten moment, że w planie operacyjnym GK w sprawach choćby wizerunku powinna pojawić się ta kwestia. Wypełnialiśmy swego czasu newsletera. Na spisie zainteresowani w ankietkach podawali maila. Może czas z nich skorzystać, jeśli ktoś krzyżykiem zakreślił odpowiednie pole i najzwyczajniej wysyłać taką informację ludziom na skrzynki. Od jednego maila na tydzień, czy na dwa tygodnie jeszcze nikomu korona nie spadła, a być może poczucie utożsamiania się ze Zwązkiem i jego problemami może wzrosnąć.
phm. Adam Piwek
Zespół promocji i informacji Chorągwi Dolnośląskiej ZHP

Bądź bliżej harcerskiego Dolnego Śląska: www.dolnoslaska.zhp.pl

yama
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: yama » 17 kwie 2006, 22:38

Adas mysle ze sie usmiechne ;) Przejrzystosc organizacji, na poczatek moze przynajmniej wewnetrzna itp itd hasla wyciskane przy roznych okazjach i planach, moze czas to robic? w koncu mamy nowa kadencje, nowa strategie ,kiedy bedzie na to lepszy czas? o innych pzyczynach dlaczegotak a nie inaczej i dlaczego publicznie a nei droga sluzbowa nawet nie chce mi sie rozpisywac.
# wedrownik.net

yama
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: yama » 18 kwie 2006, 09:16

to tak na marginesie dyskusji:
http://www.forum.zhp.pl/viewtopic.php?pid=40264#p40264
uwazacie ze nie chcielibyscie dowiedziec sie tego najpierw w Swoich zrodlach informacyjnych? a moze to co jest napisane w GW nie ma wplywu na nasza "prace" w organizacji?? moze jest nieistotne i niewarte informacji i dyskusji zainteresowanych?? Moze faktycznie jestem za stary i sie tylko czepiam, jezeli tak to jestem gotowy zejsc z oczu.
# wedrownik.net

sigma
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: sigma » 18 kwie 2006, 11:38

hm.. właściwie to nowa strategia mówi coś o programie promocji ZHP. nazwa dość enigmatyczna, ale wiele działań jest powiązanych właśnie z tym programem i to nie tylko w obszarze wizerunku, ale np. też w obszarze rozwój liczebny. może ktoś uchyli choć troszkę rąbka tajemnicy i powie czy wogóle trwają pracę nad tym czymś?
hm. Krzysiek Wojtas HR
Hufiec Ziemi Dzierżoniowskiej | Zespół Harcerski Chorągwi Dolnoślaskiej
www.dzierzoniow.zhp.pl | www.harcerski.dolnoslaska.zhp.pl

pigwa
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: pigwa » 18 kwie 2006, 12:17

sigma pisze:hm.. właściwie to nowa strategia mówi coś o programie promocji ZHP. nazwa dość enigmatyczna, ale wiele działań jest powiązanych właśnie z tym programem i to nie tylko w obszarze wizerunku, ale np. też w obszarze rozwój liczebny. może ktoś uchyli choć troszkę rąbka tajemnicy i powie czy wogóle trwają pracę nad tym czymś?
z tego co wiem plany operacyjne sa dostepne, mozna sie z nimi zapozonac i podyskutowac

yama
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: yama » 21 kwie 2006, 19:35

zaczalem watek od statutu jako przykladu czegos czego brak ;) to skoro tego ciagle brak pozwalam sobie chyba oficjalna informacje umiescic z nieoficjalnego zrodla (lista "Czuwaj")skoro na oficjalnym ciagle jest jak jest:
"Informuję, że Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy XII Wydział
Gospodarczy Krajowego Rejestru Gospodarczego postanowieniem w sprawie Sygn.
akt. WA XII Ns - REJ. KRS/004734/06/576 z dnia 5 kwietnia 2006 r. doręczonym
Głównej Kwaterze ZHP w dniu 12 kwietnia 2006 r. wpisał do KRS pod nr 0000094699, pod którym zarejestrowany jest Związek Harcerstwa Polskiego - Statut ZHP uchwalony na
XXXIII Zjeździe stowarzyszenia. Postanowienie to jest prawomocne.
hm. Bożena Kamińska, członkini GK ds. zarządzania". Jezeli informacja nie dotarla jeszcze do WPI proponuje skopiowac z forum i umiescic na stronie ;)
# wedrownik.net

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Promocja i informacja”