Co sądzisz o numerze wrześniowym "Czuwaj"?

miesięcznik czuwaj.pl
Zablokowany
naczelny
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: naczelny » 29 sie 2002, 21:21

W dniu dzisiejszym został wysłany pocztą do hufców numer wrześniowy nowego "Czuwaj". Powinien dotrzeć najdalej we wtorek.

W związku z tym czekam na wszelkie opinie, uwagi dotyczące tego numeru: zarówno treści w nim zawartych, jak i formy.
Czuwaj!
hm. Grzegorz Całek
komendant Hufca Warszawa-Żoliborz (grzes@zhp.waw.pl)
redaktor naczelny "Czuwaj" (naczelny@czuwaj.pl)

Juliusz
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Juliusz » 29 sie 2002, 21:53

Na pewno ma jeden plus - ukazał się w terminie
Zapadłem w sen zimowy. Nie budzić!
Dobranoc

cadfael
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: cadfael » 31 sie 2002, 19:08

Witam!
Udało mi się już dotrzeć do nowego "Czuwaja" i muszę pochwalić cały zespół redakcyjny - pierwsze wrażenie (i kolejne zresztą też) jest bardzo dobre. Nowa szata graficzna, interesujące artykuły, po prostu wszystko tak, jak powinno być.
Życzę zatem całemu zespołowi redakcyjnemu i wszystkim czytelnikom samych sukcesów na drodze rozwoju "Czuwaja"!
Pozdrawiam!
"Chciałem, by Warszawa była wielka. Wierzyłem, że wielką będzie. (...) dziś Warszawa broniąca honoru Polski jest u szczytu swej wielkości i sławy." Stefan Starzyński, 23 września 1939 r.

Perła
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Perła » 03 wrz 2002, 09:59

Gratuluje!
Primo - dotarł do mnie jeszcze przed planowanym czasem :)
Cesundo - nowa szata graficzna jest o niebo (!!!) lepsza
Tercio - wstyd jak się czyta, że moja Choragiew ma najniższą płatność składek - ale BARDZO DOBRZE, że piszecie takie rzeczy - może kogoś to ruszy!
Ogólnie znaczna poprawa papieru - ale czy trzeba aż tak szaleć? Taki papier to większe koszty (wiem coś o tym, sama też pracuję w gazecie). Przecież można było pozostać przy starym papierze - harcerzom rączek nie urwie jak nie będą mieli takego super śliskiego, a koszty będa ciut mniejsze.
Są zapowiedzi HBW ale brak mi zapowiedzi imprez harcerskich z róznych środowisk (ale to pewnie kwestia czasu).
Wielki plus za zdjęcia - czy macie jakies "konszachty" z galerią zhp foto - on line? :)

Jak mi się coś jeszcze nasunie to nie omieszkam napisać!
Życzę powodzeina w dlaszej pracy nad "Czuwajem" :)
phm. Agnieszka Pospiszyl HR
Biuro Zagraniczne GK ZHP
Szefowa Zespołu ds. Europy Środkowowschodniej
Komendantka ds. Programu IX Zlotu Skautów Europy Środkowowschodniej "Silesia 2008"

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Czuwaj”