Terminowe przeciągnięcie struny

miesięcznik czuwaj.pl
Zablokowany
jogurt
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: jogurt » 05 lut 2007, 14:31

Jak to jest? Czy czuwaj nie ma absolutnie żadnego wpływu na 4 Żywioły? Jest 5 lutego, a w hufcu Łódź - Bałuty „Czuwaj”'a nie ma... W jaki sposób ma być to poważna gazeta? Bo opóźnienie jest co miesiąc, w sensie – przyzwyczaiłem się do otrzymywania miesięcznika, który wychodzi na początku każdego miesiąca, w drugiej jego połowie. Ale chyba nie zniosę miesięcznego opóźnienia... A swoją drogą nie wierzę, żeby przesyłka z Wa-wy do Łodzi szła tyle czasu. Przecież my za ta gazetę płacimy!
Ostatnio zmieniony 05 lut 2007, 14:33 przez jogurt, łącznie zmieniany 1 raz.
pwd. Maciej "Jogurt" Trojanowski
ZHP Hufiec Łódź- Bałuty "Promienistych"
Szczep "GNIAZDO"

Stary Wedrowiec
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Stary Wedrowiec » 05 lut 2007, 16:51

Otrzymalem dzisiaj maila od redakcji ze wyslali egzemplarze pod koniec ubieglego miesiaca... wiec lada moment powinnismy sie go spodziewac
pwd. Piotr Winiarski ćw.
Drużynowy 21 KWDW Grot
Członek KH
Hufiec Pionki

jalipska
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: jalipska » 05 lut 2007, 20:56

Ja dzisiaj dzwoniłam do redakcji w tej sprawie i też dowiedziałam się, że zostały tak późno wysłane, ponieważ część zamówień spływała jeszcze w styczniu i trzeba było czekać, żeby wiedzieć ile wydrukować :) Ale zostałam zapewniona, że dziś lub jutro powinny się pojawić, dzisiaj skrzynka była pusta :( może jutro?? :)

ps. podobno 4 żywioły już sie wysyłką "Czuwaj" nie zajmują.... tego sie dowiedziałam jak zadzwoniłam najpierw do 4ż :)
Ostatnio zmieniony 05 lut 2007, 21:00 przez jalipska, łącznie zmieniany 1 raz.
phm. Katarzyna Leszczyńska (Tylipska) HR

jalipska
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: jalipska » 15 lut 2007, 17:14

rolka pisze:Cieszę się, że nie tylko ja tak długo czekam:) Mam nadzieję, że się trochę pośpieszą....
Już wysłali, do mnie styczniowy numer przyszedł w ubiegłym tygodniu.
phm. Katarzyna Leszczyńska (Tylipska) HR

Stary Wedrowiec
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Stary Wedrowiec » 28 lut 2007, 21:19

Rolka o ktorym numerze mowisz o styczniowym czy lutowym... Mi teraz ostatnio na dniach przyszedl juz lutowy...:)
pwd. Piotr Winiarski ćw.
Drużynowy 21 KWDW Grot
Członek KH
Hufiec Pionki

naczelny
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: naczelny » 01 mar 2007, 14:23

Po perturbacjach zwłaszcza z numerem styczniowym (pisała o tym kilka postów wcześniej Katarzyna) - wyrównujemy. Tzn. już powinien do wszyskich dotrzeć numer lutowy.

A z numerem marcowym będzie już normalnie. Dziś poszedł do druku, a we wtorek powinien zostać wysłany. Więc zacznie dochodzić pewnie za tydzień.

W tym miejscu ważna uwaga: bardzo proszę w razie jakichkolwiek problemów związanych z otrzymywaniem gazety, a właściwie generalnie - we wszystkich sprawach dotyczących gazety, o kontaktowanie się ze mną e-mailowo. To zdecydowanie szybszy sposób, niż żalenie się tutaj na forum.

No bo co ja mam poradzić np. na żale rolki, kiedy nawet nie podał (nie podała?) swoich danych? Gdybym miał imię i nazwisko, to od ręki bym sprawdził w bazie prenumeratorów, czy tam się znajduje i czy jest poprawny adres. A tak - kicha, nie posuwamy sprawy do przodu.
Czuwaj!
hm. Grzegorz Całek
komendant Hufca Warszawa-Żoliborz (grzes@zhp.waw.pl)
redaktor naczelny "Czuwaj" (naczelny@czuwaj.pl)

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Czuwaj”