Zuchowy Bal Andrzejkowy.

Wydział Zuchowy zuchy.zhp.pl
ODPOWIEDZ
pluszowy_krooliczek
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: pluszowy_krooliczek » 22 lis 2007, 09:25

Moje zuchy staruchy postanowiły zorganizować zuchowy bal andrzejkowy dla szkolnych koleżanek i kolegów. Macie może pomysły, przepisy na jakieś specjalne ciastka z wrózbą, czy szablony do wystroju sali, konkursy. Macie jakis konkretny pomysł na konkursy? Byłabym Wam bardzo wdzięczna, w piątek mamy zbiórkę roboczą a za dwa tygodnie bal ;)

Swoją drogą to może być świetny pomysł na nabór.
pwd. Marta "królik" Kozicz

"Kto wiele przebywa z dziećmi, odkryje, że żaden nasz czyn nie pozostaje u nich bez oddźwięku." Johann Wolfgang Goethe

Maciek P
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Maciek P » 22 lis 2007, 09:45

Marta, skoro wymyśliły to zuchy, to w pierwszym rzędzie spytaj je. Niech one wymyślą. Zaufaj, dzieciaki mają niesamowite pomysły.
Maciej Pietraszczyk 503-664-824
hsg@zhp.pl; maciej.pietraszczyk@strazgraniczna.pl

Nad sruby korouhev zavlála, to v¹ak neznaèí, ¾e je tam sláva,
v¹em vìrným poka¾dé nesmírnou sílu a jednotu dává,
ve znaku kalich, v kalichu víra, jen pravda vítìzí, v pravdì je síla.

pluszowy_krooliczek
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: pluszowy_krooliczek » 22 lis 2007, 16:15

Wierzę im ;) w końcu to ich inicjatywa, tylko tą inicjatywę trzeba delikatnie pokierować wspierać, w razie chwilowego braku pomysłów trzeba je natchnąć. a do tego mi potrzebne już jakieś gotowe pomysły. Taka już moja rola ;)
pwd. Marta "królik" Kozicz

"Kto wiele przebywa z dziećmi, odkryje, że żaden nasz czyn nie pozostaje u nich bez oddźwięku." Johann Wolfgang Goethe

Emot
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Emot » 22 lis 2007, 16:28

Ja sądzę że będzie tylko trzeba wybrać odpowiednie zabawy, z tego co popracowałem z zuchami to one były by w stanie wymyślić wszystko(co oczywiście zmieści się w ramach ich wiedzy o świecie). Sądzę żebyś najpierw wysłuchała zuchów, a potem pytała się szerszego grona :).
Emot :]

40 pWDHy

miś_patyś
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: miś_patyś » 22 lis 2007, 17:35

hmmm.... no to popieram przedmówców:) jeżeli zuchy same to wymyśliły to niech puszczą wodze fantazji jeszcze dalej... nawet jeśli ich pomysły będą nierealne, to będziesz mogła je nakierować tak, żeby się bardziej urealniły:)

no a skoro bal andrzejkowy to na pewno muszą być wróżby i wtedy mozę się nawet obędzie bez konkursów. A moze zuchy, te bardziej ambitne, spróbują same "powróżyć" swoim kolegom?
pwd. Weronika Wrońska
drużynowa 104 Szamotulskiej Gromady Zuchowej "Misie Patysie"
10 Środowiskowy Szczep Harcerski "Antydes"
Hufiec Szamotuły

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Zuchy”