Impreza zuchowa/ Bal karnawałowy

Wydział Zuchowy zuchy.zhp.pl
Zablokowany
asiaras
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: asiaras » 04 lut 2007, 13:38

JA tego typu bale robie od jakiś 4 lat regularnie na andrzejki i w karnawale:)
Nie ma co tu dużo wymyślac programu bo przedewszystkinm będą bawic sie na tym Balu dzieci (cywile) a nie same zuchy i jeśli zbyt obciążymy je programem to nam padną przed końcem imprezy.
Ja zawsze załatwiam to w ten sposób:
Impreza trwa około 3 godzin
Przez cały czas głośna muzyka - mnajlepiej samemu przygotować w domu kilka płyt - tylko z hiciorami:)
Mniej więcej co 10 minut robię konkursy wymiennie raz dla wszystkich raz dla reprezętacji klas (Związane z fabułą balu)
Standardowo nie obejdzie się na balu bez Wyborów najlepszego stroju, tancerza- także polecam przygotować WIELE dyplomów i choćby drobnych upominków
Mniej więcej w połowie balu robię 10 minutową przerwę na małe co nieco przewietrzenie sali
Gdy zbliża się koniec balu staram sie by dzieciaki trochę ochłoneły jakieś mniej skaczące piosenki więc włanczamy jednak takei na które czekały cały bal (jakies tokio hotel i te sprawy:):))
Co jesczze no nie wiem...
Jesli chcesz by impreza dobrze Ci wypadła zadbaj o to by choc jedna nauczycielka od czasu do czasu przychodziła na salę:)
NIE WPUSZCZAJ RODZICÓW! Wiem że brzmi to okropnie ale jak są rodzice to dzieci nie chcą sie bawić, są kapryśne, itd
Wyznacz sobie przynajmniej jednego pomocnika:) który będzie pilnował dzieci by nie wychodziły na korytarz - bo to będzie się równało z biegami po szkole niech komus cos się stanie to będzie CHECA przez duże CH

jakbys miała jeszze jakies pytania pisz:)
phm Joanna Raś HO
szczep UNIA im Władysława Jagiełły
9 GZ Wielki Athapaskan
www.athapaskan.friko.pl, www.szczepunia.za.pl

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Zuchy”