Akcja szkoleniowa ...

Wydział Zuchowy zuchy.zhp.pl
Zablokowany
chicago1930

Post autor: chicago1930 » 22 maja 2004, 19:13

Dla mnie to wogóle jest bzdura ... Drużynowy który faworyzuje kogoś, to nie jest drużynowy ... bo to jest bezsensu.

To znaczy że ja jako drużynowy mający faworyta w drużynie mógł bym przyznać mu 5000 rzeczy naraz, dopuścić do złozenia przyrzeczenia jeśli jeszcze nie ma i odrazu mianować go przybocznym ..... - czyż nie jest to głupie ?
Harcerze którzy pracują i dążą do czego, chodźby do założenia zastępu w drużynie będą musieli się starać o to nawet kilka lat bo drużynowy może nie wyrazić takiej zgody, a tym czasem człowiek który się podlizuje non-stop drużynowemu nie robiąc nic ma już funkcje, stopień, beret, naramiennik, jakieś odznaczenia przyjęte w drużynie ...

Takich drużynowych powinno się eliminować - albo eliminować ich błędy.

No ale to jak zwykle tylko moje skromne zdanie =)

--
62 Drużyna Wędrownicza "Knieja"
IV Środowiskowy Szczep Harcerski "Żagiew"
Komenda Hufca ZHP Jastrzębie Zdrój im. Józefa Kreta

Tomek
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Tomek » 23 maja 2004, 07:53

Kurs takowy jest w ofercie LAS Śląskiej Chorągwi :)
http://www.slaska.zhp.org.pl/Newsy/LAS.doc
hm. Tomasz Rawski HR
Hufiec Ziemi Gliwickiej ZHP

chicago1930

Post autor: chicago1930 » 27 maja 2004, 08:08

Dla mnie to wogóle jest bzdura ... Drużynowy który faworyzuje kogoś, to nie jest drużynowy ... bo to jest bezsensu.

To znaczy że ja jako drużynowy mający faworyta w drużynie mógł bym przyznać mu 5000 rzeczy naraz, dopuścić do złozenia przyrzeczenia jeśli jeszcze nie ma i odrazu mianować go przybocznym ..... - czyż nie jest to głupie ?
Harcerze którzy pracują i dążą do czego, chodźby do założenia zastępu w drużynie będą musieli się starać o to nawet kilka lat bo drużynowy może nie wyrazić takiej zgody, a tym czasem człowiek który się podlizuje non-stop drużynowemu nie robiąc nic ma już funkcje, stopień, beret, naramiennik, jakieś odznaczenia przyjęte w drużynie ...

Takich drużynowych powinno się eliminować - albo eliminować ich błędy.

No ale to jak zwykle tylko moje skromne zdanie =)

--
62 Drużyna Wędrownicza "Knieja"
IV Środowiskowy Szczep Harcerski "Żagiew"
Komenda Hufca ZHP Jastrzębie Zdrój im. Józefa Kreta

Madzia
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Madzia » 30 maja 2004, 09:28

Ja się wybieram, tylko nie na drużynowych zuchowych, bo taki już ukończyłam, ale na harcerskich :)
pwd. Magdalena Grochala

agace
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: agace » 01 sie 2004, 19:31

nawiązując - jakby ktoś wiedział o kursie w ferie zimowe, czy mógłby taką informację zamieścić?
"zielono mam w głowie i fiołki w niej kwitną" (k.wierzyński)

pwd. Agnieszka Ciesiołkiewicz
48 LDH "Araukanie"

Aneta_119
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Aneta_119 » 11 maja 2006, 21:39

Ja bym poprosiła o jakieś informacje o kursach wodzów gromad zuchowych na mazowszu. Z góry bardzo dziękuję :) Czuwaj!

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Zuchy”