Akcja kalendarzowa

forum Wydziału Pozyskiwania Środków
ODPOWIEDZ
Folko
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Folko » 28 lis 2011, 16:19

Czuwaj!

Jako drużynowy borykający się od jakiegoś czasu z problemem znalezienia naprawde fajnej akcji zarobkowej postanowiłem zamiast szukać okazji - stworzyć ją :)

Firma, w której pracuję produkuje fotokalendarze. Działamy głównie internetowo, tak więc nie mamy jakiejś sieci dystrybutorów, którzy polecaliby to co robimy. Dlatego też powstaje nisza, którą mogliby wykorzystać harcerze - jeśli zechcą.

Nie chciałbym się zbyt długo rozpisywać - zapraszam więc do zapoznania się ze szczegółami akcji: www.colorland.pl/harcerze

Dołożyłem starań by było przejrzyście, by nie była to "symboliczna" akcja, a realny zarobek - dużo bardzej opłacalny niż roznoszenie ulotek. Nie wymagana jest też żadna inwestycja własna.

Mam nadzieję, że pomysł się przyjmie. Jeśli spotka się z odzewem mój szef z pewnością zechce zrobić z tego akcję cykliczną Cóż więc mogę dodać więcej...

Zapraszam :)
This world is made of LOVE & PEACE : VtS
66 Harcerska Drużyna Obronna "KaTet"
im. gen. Roberta Baden Powella

www.katet.pl

Patrycja.Z
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Patrycja.Z » 29 lis 2011, 13:27

Jakie zgody trzeba posiadać by zorganizować taką akcję zarobkową w naszym środowisku?
Próbowałam zarejestrować się ale można tylko osobę a nie jednostkę. Jak nie mam 18 lat to potrzebna jest zgoda rodziców?

Folko
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Folko » 29 lis 2011, 14:28

Rejestrujemy osoby koordynujące akcje środowiska. Jeśli druhna będzie tą osobą - to jest OK. Na późniejszym etapie akcji - poproszę druhnę po prostu o przesłanie emailem danych rozliczeniowych - czyli konta, na jakie mamy przesłać fundusze.

Nie wymagamy zgody rodziców.
This world is made of LOVE & PEACE : VtS
66 Harcerska Drużyna Obronna "KaTet"
im. gen. Roberta Baden Powella

www.katet.pl

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Pozyskiwanie środków”