Co sądzicie o pozyskiwaniu środków w marketach?

forum Wydziału Pozyskiwania Środków
osm
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: osm » 12 gru 2010, 16:48

Nie chodzi o to, żeby była zgoda, ale żeby był jednolity "front". Jeśli coś jest nie do końca przez wszystkich akceptowane, to może warto z tego zrezygnować. ZHP jednoznacznie potępia wszelkie używki, choć może nie wszyscy się z ty zgadzają. Jest to jednak odgórnie powiedziane. I nikt nie twierdzi, że to totalitaryzm.

Ja się dzieckiem interesuję, ale też oczekuję kontaktu, rozmowy i dyskusji ze mną. I to nie spotkania z zastępową (gimnazjalistką), ale też z drużynowym. Niestety nie są organizowane takie spotkania. Drużynowego poznałem, ale tylko przelotnie. Z tego, co widzę, to większość z rodziców byłaby zainteresowana spotkaniem. Fajnie byłoby przybliżyć rodzicom, którzy może pamiętają ZHP z czasów swojego dzieciństwa, jakie są zadania harcerstwa, jak wygląda wychowanie młodego człowieka w organizacji.

To też nie może być tak, że rodzice pojedynczo chodzą i szukają kadry. To kadra powinna zorganizować spotkanie - im jest łatwiej.

dokumenty
Stały bywalec
imię i nazwisko: Czesław Przybytek
stopień instruktorski: hm
stopień harcerski: HR
Hufiec: Kraków-Krowodrza
Chorągiew: Krakowska
organizacja: ZHP
Kontakt:

Post autor: dokumenty » 12 gru 2010, 22:45

Ma Pan pełne prawo do wyjaśnień ze strony drużynowego.
Jeśli on tego unika to proponuję skontaktować się z właściwą terytorialnie komendą hufca ("organ nadzoru").

W razie problemów proszę o kontakt ze mną.
hm. Czesław Przybytek HR
tel.kom. 519-160-185

baja
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: baja » 08 lut 2011, 22:26

mam podobny problem- moja niewielka drużyna potrzebuje pieniążków na letni obóz, żadne markety nie wchodzą w grę bo mieszkamy na wsi, w zasadzie dzieciaki w drużynie są z kilku okolicznych wsi- może ma ktoś ciekawy pomysł na zarobienie paru złotych

http://wszystkooharcerstwie.blogspot.com/

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Pozyskiwanie środków”