kampania 1 % 2006

forum Wydziału Pozyskiwania Środków
yama
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: yama » 06 lip 2006, 17:03

no wlasnie wilku ogolnie wlasnie tak kojarze to co robisz ;) dlatego napisalem ze wole konstruktywne ... itd. Po prostu kwestia gdzie kto ustawia poprzeczke jakosci ;) poziom latwopalnych jak wiesz mi nie imponuje ;) Poziom dyskusji jak prowadzisz, a wlasciwie sposob tez nie ;) co gorsze jest zarazliwy wsrod twojej grupy imiennej i "branzowej" bo inny Adam tez zwiazany z dzialalnoscia GKi i tym samym lub bratnim wydzialem wpada w podobny, a myslalem ze to wlasnie z tamtych kierunkow powinien isc przyklad w dol, ale za taki przyklad ja przynajmniej dziekuje.
Ostatnio zmieniony 06 lip 2006, 17:06 przez yama, łącznie zmieniany 1 raz.
.........................
# wedrownik.net

dalkow
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dalkow » 06 lip 2006, 19:04

Wilk pisze:Nie bede odpowiadał na zaczepki z Twej strony zas wypowiedzi typu "ciezko kumaty" uznam za ponizej jakiejkolwiek krytyki. Personalne wycieczki to chyba nie ta liga dalkow. Nadzwyczajnie na tegotypu poziom dyskusji nie chce mi sie rozmawiać. Mam tez nadzieje ze nasze drogi sie nie spotkaja. Braterstwo braterstwem ale chamstwa nie bede tolerowal, tym bardziej ze w zadnym z moich komentarzy nie było "wycieczek osobistych" pod Twym adresem i ani sie znamy. Zycze powodzenia w niesieniu "Skautowego Korpus Pokoju"
Chamstwo - ostre słowa
chamstwem jest to, że ja Druha nie rozumiem :( i pewnie nie ja jeden
chamstwem jest to, że zwracam uwagę na wrzucanie bardzo ogólnych tez, niezwiązanych bezpośrednio z tematem
chamstwem jest to, że ja siebie nazwałem 'ciężko kumaty'

no cóż, nadzieje Druha, że nasze drogi w przyszłości się nie spotkają, są niestety raczej płonne

Życzę Druhowi rozumienia ludzi, otwartości na pluralizm, trochę samokrytyki i pokory

Mam nadzieję, że razem kiedyś coś dobrego dla tego świata uczynimy :)

yama
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: yama » 06 lip 2006, 19:13

A na marginesie bardzo podoba mi sie wymiana zdan miedzy instruktorami/wspolpracownikami GK ZHP - szacuneczek ;) Pierwsze efekty (powiedzmy pierwsze ;)) obnizenia formalnych kryteriow doboru kady w GK (tez na marginesie chyba "troche" sprzecznych z narzedziami systemu pracy z kadra, ale coz jak trzeba cos pod siebie naciagnac to sie naciaga ;), niestety takze w harcerstwie, nie tylko w polityce)
Ostatnio zmieniony 06 lip 2006, 19:13 przez yama, łącznie zmieniany 1 raz.
.........................
# wedrownik.net

Daniel
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Daniel » 06 lip 2006, 20:50

Przepraszam ze offtopicowo, ale nawiaze do spostrzezenia yamy, a mianowicie czasami naprawde az zal jak czyta sie na tym forum zauwaza sie roznego rodzaju docinki , wytykanie, wbijanie szpileczek a nie faktyczne rozwiazywanie problemow czy dylematow o rzeczowej merytorycznej dyskusji nie wspomne.

Radze poczytac forum http://miniportal.harcerski.pl bo mozna sie czegos nauczyc od mlodych ludzi i finalnie udac sie po rozum do glowy.

PAX!

Edit: literowki
Ostatnio zmieniony 06 lip 2006, 20:51 przez Daniel, łącznie zmieniany 1 raz.
pwd. Daniel Laskowski HO
59 Białostocka Wodna Drużyna Wędrownicza
"Czemu By Nie" im. Władysława Wagnera
Hufiec Białystok

Quality is important, not quantity.

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Pozyskiwanie środków”