Pomoc MON

forum Wydziału Pozyskiwania Środków
Zablokowany
d@rek
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: d@rek » 28 sty 2006, 14:27

mam pytanko: Czy komuś z Was udało się kiedyś uzyskać w organizacji jakichś imprez pomoc Ministerstwa Obrony Narodowej? Jeżeli tak to do kogo uderzaliście?
Darek
już były drużynowy

Pelikan
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Pelikan » 29 sty 2006, 01:00

W kwestii współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej wypadałoby skontakatkować się z kierownikiem Wydziału Specjalności GK ZHP - kierownik@specjalnosci.zhp.pl Będzie to najodpowiedniejszy kanał kontaktowy. Tym bardziej, że MON również posiada swoją strukturę i swe kompetencje itepe itede.

Jaka współpraca Cię intersuje? Może niekoniecznie MON musi wspomagać Wasze działania? Może wystarczy w zupełności jakaś jednostka WP?
hm. Marek Jedynak
Przewodniczący Kapituły Harcerskiego Znaku Spadochronowego GK ZHP
www.spadochroniarze.zhp.pl
--
Zainteresowanych "Ponurym" i "Nurtem" zapraszam na Wykus
www.ponury-nurt.blogspot.com

d@rek
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: d@rek » 05 lut 2006, 00:03

ano chodzi mi o pomoc w organizacji naszej małej imprezki "Pustynna Burza 2006":D Co do szczegółow to oczywiście nie mogę nic powiedzieć 8)

Jeżeli chodzi o jednostki WP to akurat w pobliżu nie ma żadnej a wiemy z doświadczeń, że lepiej jest jak dostaną z góry wyraźną informację że mają pomóc :) Tak czy siak napiszę pod wskazany mail. Dzięki Pelikan
Darek
już były drużynowy

goofer
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: goofer » 06 lut 2006, 07:43

d@rek napisał:

Jeżeli chodzi o jednostki WP to akurat w pobliżu nie ma żadnej a wiemy z doświadczeń, że lepiej jest jak dostaną z góry wyraźną informację że mają pomóc :) Tak czy siak napiszę pod wskazany mail. Dzięki Pelikan
A ja wiem z doswiadczen, ze wlasnorecznie wyrobionych kontaktow nie zastapi zaden rozkaz z gory:)
Bo wykonac go wykonaja, ale niekoniecznie chetnie, podczas gdy w kontaktach osobistych zawsze zyskac mozna cos ponad to niz sie oczekuje:)
Pozdrawiam.
phm. Paweł Sobczak
Druzynowy 3 DW im. Zawiszy Czarnego
http://www.3dw.pl

d@rek
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: d@rek » 06 lut 2006, 20:44

goofer napisał:

A ja wiem z doswiadczen, ze wlasnorecznie wyrobionych kontaktow nie zastapi zaden rozkaz z gory:)
Ja to wiem :) ale akurat w WP nie mamy kontaktów więc trzeba oficjaną drogą
BTW
Zapraszam na pustynną www.pustynnaburza.prv.pl (już wkrótce będzie nowa stronka)
Darek
już były drużynowy

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Pozyskiwanie środków”