Praca w hipermarketach

forum Wydziału Pozyskiwania Środków
bulina

Post autor: bulina » 07 lis 2002, 01:01

Następnym razem, gdy będziesz w Tatrach, to zapraszam do OSW ZHP GŁODÓWKA. Tam na pewno moglibyśmy zorganizować jakąś wspólną zbiórkę :) Pozdrawiam
A-B-C

--
phm. Anna Chojnacka 124 Toruńska Drużyna Harcerek *AQUA* im.K.K.Baczyńskiego Hufiec Toruń

Olgierd

Post autor: Olgierd » 07 lis 2002, 12:50

CZUWAJ Druhno BULINO !!! Może ja będę mógł w czymś pomóc ????

Dodatkowo radzę zajrzeć na stronę http://www.sponsoring.zhp.org.pl/ można tam odnaleźć dużo ciekawych i pomocnych informacji

[Edytowany przez Olgierd dnia 07.11.2002 o 10:04 GMT]

--
pwd Tomasz "OLO" Ulaszewski HO
Drużynowy 24 Toruńskiej Drużyny Harcerskiej "STRZELNICA"
24 Szczep Harcerski im. Obrońców Westerplatte
Hufiec Toruń
http://www.24sh.prv.pl/

śmiały
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: śmiały » 13 lis 2002, 15:42

bulina napisał:
Pilnie poszukuję środowisk harcerskich, które mają już za sobą doświadczenie we współpracy z hipermarketami, w zakresie pakowania przez harcerzy zakupów w okresie świątecznym.CZUWAJ !

Proponuję się skontaktować z hufcem kieleckim...
akcja była wielokrotnie (conajmniej dwa) razy przeprowadzana...
za każdym razem większym zainteresowaniem się cieszyła...
a czasami to sami harerze wychodzili z inicjatywą (żeby więcej i częściej)...

Pozdrawiam

toomess

Post autor: toomess » 30 lis 2002, 14:27

Możesz śmiało się kontaktować ze mną. Jestem z V Szczepu ZHP w Grudziądzu i już kilka lat organizujemy akcję zarobkową w hipermarkecie.

--
Michał Sereda
56 GDH "ANDURIL"

Kresek

Post autor: Kresek » 01 gru 2002, 08:48

Droga Kamo masz rację i zgadzam się z tobą w 100% 10 punkt prawa harcerskiego powinniśmy jakoś zmienić. Twoje zdanie nie tylko popieram ja ale również sporo moich znajomych harcerzy. wielu ludzi ma teraz kontak z alkoholem. A dlaczego tak jest? Poprostu dla wielu ludzi liczy się nietylko harcerstwo, ale i spotkanie się w jakimś pubie w miłym towarzystwie przy dobrym piwku i wogóle niesądzę aby to było czymś złym (o ile nierobimy tego za często). Moim zdaniem 10 punkt prawa harcerskiego powinien brzmieć "HARCERZ SIę NIE UZALEŻNIA"

[Edytowany przez Kresek dnia 01.12.2002 o 05:27 GMT]

--

ufo125

Post autor: ufo125 » 01 gru 2002, 08:54

Właśnie preczytałem sprawozdanie posiedzenia Rady Naczelnej ZHP i było tam takie zdanie:

Na zakończenie punktu "Sprawy różne" został złożony wniosek o dopisanie dodatkowego punktu porządku obrad dotyczącego zwołania zjazdu nadzwyczajnego, w związku z tym Przewodniczący ZHP ogłosił przerwę w zebraniu do dnia 28 czerwca br.

Czy to oznacza, że szykuje się Nadzwyczajny Zjazd ZHP? A może ja źle zrozumiałem treść. Jeżeli tak to czym on jest spowodowany.

--
ćwik Bartłomiej Kolisko
drużynowy Hufiec Chorzów
Chorągiew Śląska

Alex
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Alex » 17 gru 2002, 13:08

Ludzie. Co Wy z tymi wabikami na klienta itp. Po prostu kto chce dorobić i ma takie możliwości to czemu nie. BULINKA - chwała Ci za to, że chcesz zapracować z drużyną np. po to aby przyjechać do Chełmna na rajd. Najlepiej zadzwonić do mnie a ja Ci dam namiary na mojego przyjaciela Dromadera. Tam się wszystkiego dowiesz. Pa
phm. Wojciech Cabaj
Komendant Hufca ZHP Chełmża
Drużynowy 49 Drużyny Harcerskiej im. K. Wielkiego z Chełmna,

Artur
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Artur » 24 gru 2002, 02:51

Atum napisał:
ludzie... jacy z was patryioci czy jak wy sie tam nazywacie... hipermakety to jedno wielkie gowno w jakie wplatal sie nasz wspanialy kraj... wiecej marketow to wiecej bezrobotnych...
Forum Samoobrony jest pod innym adresem. Ja w tym gównie czasami robię zakupy i wcale sobie chwalę.

PS: Pisze się "patrioci", a nie "patryioci", zgdonie z NWPO (Naszą-Wspaniałą-Polską-Ortografią)
Artur Sitek

tgod

Post autor: tgod » 15 mar 2003, 20:49

Heh, nie doczytałem... Pytaliście gdzie, a ja opowiedzialem na pytanie "jak?". Ale może coś pomogłem.

--
-Tomek Górski-

Dorota z 48
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Dorota z 48 » 07 maja 2003, 18:30

Czuwaj!
Od 3 lat koordynuję pracę grudziądzkich drużyn w hipermarkecie. Służę pomocą: zasady współpracy z marketem, rozwiązania organizacyjne, rozliczenie.
Dla naszego środowiska jest to jedyna przynosząca tak konkretne zyski akcja zarobkowa. I, co ważne, to hipermarket zaproponował tę współpracę.
Pozdrawiam
Dorota

Robal

Post autor: Robal » 08 cze 2003, 14:21

Nie wiem jak druhom, ale mi tego typu akcje kojarzą się ze zwykłym żebractwem.
Ale to moja prywatna sprawa.
Interesuje mnie natomiast, czy w opisywanych akcjach przestrzegają druhny i druhowie przepisów prawnych: zaplombowane puszki, wszyscy uczestnicy akcji pełnoletni itp. ???

saper
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: saper » 18 cze 2003, 16:13

Mogę Cię zapewnić, że w Grudziądzu wszystko przebiega tak, jak powinno. Wszystko zależy od drużynowych czy pouczą swoich ludzi jak mają się zachować w takich sytuacjach. Organizujemy wiele różnych akcji zarobkowych, nawet sędziujemy na rajdach samochodowych, ale tylko w supermarketach można zarobić konkretne pieniądze.
pwd. Jakub Miechowiecki HO
2 Grudziądzka Drużyna Harcerska TWIERDZA im. Tadeusza Maślonkowskiego ps."Sosna"

JAMES
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: JAMES » 21 lis 2003, 23:29

Popieram zdanie wypowiedziane chwilke przede mna...
macie racje, ze ta praca w marketach to tylko jedne wielkie zebractwo... to nie jest akcja zarobkowa... Akcja taka nie powinna prowadzic do osmieszania nas, a jesli my robimy cos czego nie chca tak na prawde ludzie, a do tego podsuwamy im puszki pod nos i krytykujemy na glos dlaczego tak malo, to nie ukazuje to z dobrej strony ani nas ani ZHP. Jrest tak wiele akcji z ktorych tez sa lepsze pieniazki, ale na ogol druzyny nie maja do tego dojsc... Radze zainteresowac sie nie tylko akcja znicz, ale nawet roznoszeniem ulotek czy oczyszczaniem pasow p.poz w lasach... w wiekszosci rejonow w polsce sa jeziora i inne tego rodzaju kompieliska, mozna sie dogadac, ze HARCERZE oczyszcza plaze... to nie ukazuje nas w zlym swietle, a powiedzialbym nawet w o wiele lepszym niz pomoc tych zachodnim wyzyskiwaczom... Jestem przeciwny MARKETOM a o pracy HARCERZY w tych sklepach nie wspomne...
pwd. Tomasz Gutowski HR
Drużynowy 17 TGDH "BEZKRESKI" im. BRONKA LOTA Stargard Szczecinski
Szef Harcerskiej Służby Informacyjnej Hufca Stargard Szczec.

gofer39

Post autor: gofer39 » 24 kwie 2004, 17:17

W ZHP chyba raczej "Prawo Fali" nie działa. Mam w drużynie samych starszych (min17lat) a na obozie walczą razem z młodymi - nie ma zlituj. Warta jest tak ustawiona żeby nagle się nie okazało że posterunki były obstawione np. przez najmłodsze dziewczyny. Zawsze są mieszane składy w taki sposób aby na warcie stała mobilna ekipa będąca w stanie coś zdziałać.

Pamiętajmy o tym, że warta to służba a nie zabawa. Warta niejest poto żeby ochraniała kawałek materiału wiszący na maszcie, ale ma ochraniać cały obóz i "majątek" na nim leżący, stojący itp. Życzę powodzenia tym starszym którzy uważają że warta już nie jest dla nich w momencie kiedy zniknie im np lina, czy też sprzet łącznościowy.
Może wtedy do tej służby podejdą poważnie.

--

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Pozyskiwanie środków”