patrole na WW'09

Tofik
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Tofik » 30 mar 2009, 18:14

My natomiast mamy problem...

Dwa dni temu wysłaliśmy zgłoszenie, zgodnie z poleceniem na adres: biuro.watra@zhp.pl, ale do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Chcemy wysłać konspekty zajęć i inne zadania przedzlotowe, a przede wszystkim wpłacić wpisowe, ale nie mamy żadnego potwierdzenia od organizatorów. Dlatego bardzo prosimy o jak najszybszą odpowiedź.

mail patrolu - kabundukan@gmail.com

pozdrawiam :)

Cobra-Mce
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Cobra-Mce » 31 mar 2009, 01:03

Ja również dołączam się do pytania odnośnie wpłaty, gdyż została dokonana na konto podane w regulaminie, a nie na karcie zgłoszeniowej, co w takim przypadku?
pwd. Michał 'Cobra' Styczeń HO
Członek Referatu Wędrowniczego Chorągwi Śląskiej
Administrator strony internetowej Hufca ZHP Mysłowice
Drużynowy Próbnej Mysłowickiej Drużyny Wędrowniczej "Cień"

WodaGóryLas
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: WodaGóryLas » 31 mar 2009, 14:24

Druhny i Druhowie, proszę o wyrozumiałość;)
Biuro również bierze aktywny udział w życiu Związku...
Postaramy się jednak odpowiadać w miarę na bieżąco.
pozdrawiam
Monika Jurecka

NorekWLKP
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: NorekWLKP » 01 kwie 2009, 13:34

Minął pierwszy termin zgłoszeń. Dziękujemy za tak dużą liczbę zgłoszeń, wiemy, że napłyną jeszcze kolejne. W tej chwili zgłoszonych jest około 510 osób, co daje dobre rokowania przed imprezą:) Kilka dni zajmie nam przerobienie wszystkich zgłoszeń i wysłanie potwierdzenia zgłoszenia. Będziemy Was informować o trasach, na jakie zostaliście zakwalifikowani, będziemy rozpoczynać konsultacje programowe i obejrzymy Wasze zadania. Wszystko, co potrzebne umieścimy na stronie. Proszę zatem o cierpliwość i raz jeszcze dziękuję zgłoszonym patrolom. Zapraszamy kolejne!

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania możecie przeczytać w dziale FAQ na stronie internetowej watry.

Pozdrawiamy:)
phm. Piotr Paterek

scarlett
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: scarlett » 01 kwie 2009, 17:34

Prosimy o cierpliwość jeśli chodzi o zadania. Czy wszystkie zadania zostały zrealizowane można sprawdzić na stronie, w sprawie braków pisałam maile.

"TAK" w rubryce zadania nie oznacza jeszcze, że już wszystko jest ok. Slajdy po spełnieniu jedynego ograniczenia z nienakładaniem kolejnych warstw są akceptowane i zostaną złożone w wirtualną kronikę Watry. Wizytówki w postaci filmików, prezentacji i audycji słuchanych również są akceptowane i wybierzemy najlepsze, które będą wyświetlane w czwartek 27 sierpnia. Natomiast jeśli chodzi o konspekty, to sprawa wygląda nieco inaczej. Będziemy odsyłać nasze uwagi (lub informację o braku uwag). Po wysłaniu maila z naszymi sugestiami, będziemy czekać na poprawione konspekty. Kilka patroli już dostało odpowiedzi, resztę prosimy o cierpliwość - tego naprawdę jest dużo.
phm. Małgorzata Leliwa HR

komendantka XVI Szczepu Harcerskiego "Delta"
z-ca przewodniczącej HKA "SKIPP" ds. programowych
instruktor Referatu Wędrowniczego Chorągwi Wielkopolskiej
z-ca Komendanta WW 2009 ds. programowych

jamajka_bt
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: jamajka_bt » 01 kwie 2009, 18:28

a dlaczego niktóre patrole nie maja 'obok' nr tras i miasta?

no i czy rozwiazala sie juz sprawa co z tymi, ktorzy wplacili kase na nr konta z regulaminu. bo ja osobiscie uwazam ze to nie moj broblem, ze podaliscie zly nr...
...działaj!

pwd. Aleksandra 'jamajka' Mieleńczuk HO
z-ca kom. ZD Nowogard ds. programowych
drużynowa 13 DW 'Obława' im. Ernesta Thompsona Setona

NorekWLKP
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: NorekWLKP » 01 kwie 2009, 19:17

jamajka_bt pisze:bo ja osobiscie uwazam ze to nie moj broblem, ze podaliscie zly nr...
Ok, to nie ma tematu.
phm. Piotr Paterek

Cobra-Mce
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Cobra-Mce » 01 kwie 2009, 20:36

Niektóre patrole mają złe miasto - wysłałem maila w tej sprawie i wiadomo, że przy takiej wielkości imprezie potrwa zmiana :)

Jednocześnie chciałem się zapytać czy możliwe jest zmienienie trasy która została wybrana, bo teraz dopiero niektóre mają bardziej rozbudowany opis.
pwd. Michał 'Cobra' Styczeń HO
Członek Referatu Wędrowniczego Chorągwi Śląskiej
Administrator strony internetowej Hufca ZHP Mysłowice
Drużynowy Próbnej Mysłowickiej Drużyny Wędrowniczej "Cień"

NorekWLKP
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: NorekWLKP » 02 kwie 2009, 16:55

Druhny i Druhowie.
Przepraszam za zamieszanie z tym kontem. Nie ma się czym stresować, bo tamto „chwilowe” konto było oficjalnym kontem naszej chorągwi. Natomiast numer podany na karcie zgłoszeniowej dotyczy konta, na które prawdopodobnie chorągiew przyjmuje wpłaty akcyjne. Nie ma się czym martwić. Doszły do nas Wasze wpłaty.
Jestem natomiast przerażony czytając niektóre korespondencje. W temacie pomylonych kont użytkownik jamajka_bt pisze, że to nie jej problem. Jasne, że to nie Wasza wina, ale problem nasz wspólny. To drużynowy jest odpowiedzialny na powierzone mu odpłatności za WW, a następnie na dalszym etapie odpowiedzialność tą przejmujemy my. Martwią również maile typu: od dwóch godzin po zgłoszeniu nie otrzymałem potwierdzenia, i że to istny skandal.
Druhny i Druhowie.
Jesteśmy tylko ludźmi, też popełniamy błędy mimo, że staramy się bardzo. Mamy swoje poza harcerskie obowiązki, które są równie ważne. Zwrócimy uwagę na naszą precyzję, aby nie powstawały takie problemy, natomiast Was raz jeszcze proszę o cierpliwość. Doceniam to, że wykonaliście kawał dobrej roboty przygotowując zgłoszenia, ale nie jesteśmy w stanie fizycznie tego wszystkiego w jednej chwili ogarnąć, niezależnie ile osób by nad tym siedziało. Liczymy na Waszą skrupulatność, elastyczność i terminowość w czasie konsultacji programowej, czyli omawianiu z Zespołem Programowym Watry Waszych konspektów.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2009, 19:52 przez NorekWLKP, łącznie zmieniany 1 raz.
phm. Piotr Paterek

jamajka_bt
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: jamajka_bt » 03 kwie 2009, 08:19

nie chciałam zeby to tak zabrzmiało, bo najwidoczniej moją wypowiedź odebraliście jako atak na komendę Watry. wiem jakie zamieszanie jest przy organizacji lokalnych zlotów, więc co dopiero gdy to jest WW, z setkami uczestników, więc nie mam Wam za złe, przesunięć czasowych, czy drobnych pomyłek. niemniej, moja druzyna codziennie dopytuje się, czy dostaliśmy się na III trasę, a tu nic :P i przypuszczam, że przyczyną tego problemu jest właśnie tamto konto i że po prostu biuro jeszcze nie przekazało tych informacji...

po prostu boję się, że trafimy na trasę, która nie trafi w nasze gusta :(
...działaj!

pwd. Aleksandra 'jamajka' Mieleńczuk HO
z-ca kom. ZD Nowogard ds. programowych
drużynowa 13 DW 'Obława' im. Ernesta Thompsona Setona

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Wędrownicza Watra 2009”