ZGŁOSZENIA

roverway.zhp.pl
kiubik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kiubik » 06 gru 2008, 23:05

http://roverway.zhp.pl/aktualnosci/item ... -news.html
roverway.zhp.pl pisze:Wszystko rozegrało się w ciągu kilku minut od uruchomienia formularza... W ciągu 4 minut zapełniła się lista patroli, które mają szansę pojechać na Roverway. Kolejne minuty - kolejne zespoły. Na stronie REJESTRACJA | LISTA PATROLI publikujemy listę patroli zakwalifikowanych do udziału w Reprezentacji ZHP na Roverway 2009 w Islandii.

Nadal przypominamy ekipom, które nie wywiązały się w pełni ze zobowiązań rejestracyjnych (zgody komendanta i pełnomocnika), że nieuregulowanie tej kwestii może spowodować wykreślenie z listy.
phm. Jakub Król
Polski Kontyngent na Roverway 2009
były drużynowy 144 PDH "SZANIEC" im. Alka Dawidowskiego

skAlpel.harce - szukamy tłumaczy!

Kufra
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Kufra » 06 gru 2008, 23:41

Czy szefowie patroli, które są na liście rezerwowej też mają przyjechać 13 grudnia do Warszawy?

Anita (Zocha)
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Anita (Zocha) » 07 gru 2008, 15:47

Hmmm
ja nie bardzo rozumiem zapis nastepujacy:
"Nadal przypominamy ekipom, które nie wywiązały się w pełni ze zobowiązań rejestracyjnych (zgody komendanta i pełnomocnika), że nieuregulowanie tej kwestii może spowodować wykreślenie z listy".
Mam pytanie dlaczego zostały zakwalifikowane patrole,które nie wypełniły formalności rejestracyjnych
teraz zacytuje regulamin

"Każdy patrol jest odpowiedzialny za to, by w terminie do 2 grudnia 2008: Komendant macierzystego Hufca ZHP wyraził zgodę na udział patrolu w Kontyngencie poprzez internetowy system zgłoszeń; Pełnomocnik Komendanta do spraw Zagranicznych macierzystej Chorągwi przesłał swoją opinię o patrolu. W przypadku braku Pełnomocnika opinię wyraża Komendant macierzystej Chorągwi"

termin minął 2 grudnia wiec jak dal mnie z tego zapisu wynika ze te patrole nie powinny zostać zakwalifikowane...
zapewne interpretacja tych zapisów należy do komendy kontyngentu dlatego bardzo prosze o owa interpretacje dlaczego jednych terminow przestrzegacie a innych nie??
pozdrawiam

Kapsel DG
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: Kapsel DG » 07 gru 2008, 16:50

BTW - czy jak zakwalifikowanemu patrolowi czegoś brakuje, to został o tym poinformowany? Bo ja nie mam władzy nad tym czy mój "Zagraniczny" przesłał rekomendację czy nie... obiecał to zrobić, ale nie mam potwierdzenia, że zostało przesłane, ani też informacji o tym, że go ewentualnie może brakować...
pwd. Sławomir Borowy
drużynowy 55 Dąbrowskiej Drużyny Wędrowniczej

dresu
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: dresu » 07 gru 2008, 21:37

kiedy rezerwowi się dowiedzą że jadą, albo nie. Chodzi mi o sprawę sponsorów i tej całej kasy??????
Ostatnio zmieniony 07 gru 2008, 21:42 przez dresu, łącznie zmieniany 1 raz.
14 GDH ,,Szarotka'' im. A. Powiecki
http://www.14gdh.gliwice.zhp.pl

kiubik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kiubik » 07 gru 2008, 23:11

Może wyjaśnię nieścisłość, jednocześnie dziękując za zwrócenie uwagi i przyczynienie się do przeredagowania newsa:

Oczywiście, wszystkie patrole, które są na obu listach opublikowanych na stronie Roverway spełniły wymagania określone w regulaminie.

Nasza uwaga, którą pozwalam sobie usunąć, dla niewprowadzania chaosu, dotyczyła tych patroli, które jeszcze chciałyby jednak załapać się na listę rezerwową, jednak na sam jej koniec (jako te, które faktycznie nie dopilnowały tego obowiązku, więc dajmy im szansę, ale absolutnie nie planujemy ich faworyzować czy premiować).

Reasumując:
- patrole na stronie wywiązały się ze wszystkiego
- patrole rezerwowe na stronie wywiązały się ze wszystkiego
- usunięta uwaga dot. patroli, które jeśli nawet uzupełnią dokumenty, to zostaną dodane do kolejki za wszystkimi pozostałymi

Mam nadzieję, że teraz sytuacja jest jasna.
Jeszcze raz dziękuję dh. Anicie za czujność!

Na pytanie dh. Jakuba odpowiem tak szybko, jak będę mógł!

Czuwaj!
phm. Jakub Król
phm. Jakub Król
Polski Kontyngent na Roverway 2009
były drużynowy 144 PDH "SZANIEC" im. Alka Dawidowskiego

skAlpel.harce - szukamy tłumaczy!

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Roverway 2009”