Roverway 2009

roverway.zhp.pl
ANITA
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: ANITA » 11 lis 2008, 23:08

A ja mam pytania odnośnie opinii pełnomocnika. Mianowicie: Do kiedy ta opinia powinna zostać przefaksowana? Jak to ma formalnie wyglądać ?
pozdrawiam ciepło
Anita

piotr_kow
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: piotr_kow » 12 lis 2008, 17:52

kiubik pisze:
piotr_kow pisze:I pytanie o precyzyjne wyjaśnienie terminu "środowisko" (jeśli gdzieś to już było -- przepraszam): od jakiej liczebności hufca przez "środowisko" rozumiemy hufiec, a od jakiej np. "szczep"?
To i pozostałe Druha (jak i innych) pytania będą niezwłocznie, w wyczerpujący sposób, wyjaśnione w dziale FAQ na stronie Kontyngentu.
Czy tydzień i więcej ciągle mieści się w kategoriach słowa "niezwłocznie"?
cienik pisze:Słucham? Co to za metoda egzekwowania składek od Chorągwi poprzez konsekwencje ponoszone przez najniższe szczeble? Co, za przeproszeniem, obchodzi wędrownika w mojej drużynie, że chorągiew nie zapłaciła składek, podczas gdy on co roku wpłaca regularnie i realizuje swoje obowiązki statutowe? I jak ma wyglądać "dociskanie"?
Doskonałe pytanie :).
kiubik pisze:W tym tygodniu uporządkuję dyskusję na forum Roverway, wydzielając odpowiednie tematy (IST, składki, zgłoszenia itp.).
W jakim dniu zaczyna się tydzień i ile on trwa? :).
kiubik pisze:Czy musimy siedzieć przy kompie cały dzień.Może ktoś by podał przybliżoną godzinę od której wyznaczyli byśmy warty przy funkcji odświerz.

Tak swoją drogą niezła jazda. Jak za Jaruzelskiego w sklepie mięsnym. Nawet w komediach Barei nikt by nie wpadł na taki absurdalny scenariusz.
No właśnie. Tak sobie pomyślałem - jeśli żaden rozsądny sposób doboru patroli nie przejdzie (a rozumiem że nie i liczy się kolejność zgłoszeń) to może po prostu patrole mogące jechać na roverway... wylosować. Śmieszne to rozwiązanie, choć nie głupsze od obowiązującego, a unikniemy tego groteskowego ścigania się do formularza i "wart przy funkcji <<odśwież>>", jak mój przedmówca zauważył :).

ANITA pisze:A ja mam pytania odnośnie opinii pełnomocnika. Mianowicie: Do kiedy ta opinia powinna zostać przefaksowana? Jak to ma formalnie wyglądać ?
Z pewnością będzie wiadomo niezwłocznie do końca tygodnia :P

pozdrawiam serdecznie :)

batrosz
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: batrosz » 12 lis 2008, 23:20

Czuwaj!

Moje pytanie dotyczy wymogu "każdy patrol powinien mieć lidera - pełnoletniego instruktora ZHP". Czy jeśli jestem pełnoletni, jestem drużynowym, mam otwartą próbę przewodnikowską i do końca roku szkolnego ją zamknę, to czy mogę zarejestrować się jako lider patrolu?

kiubik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kiubik » 14 lis 2008, 15:32

Witam wszystkich po przerwie.
http://www.roverway.zhp.pl/aktualnosci/ ... 12008.html

Do FAQ dodaliśmy wiążące odpowiedzi na kilka nowych pytań, które pojawiły się w dyskusji:
http://www.roverway.zhp.pl/faq.html

Poza tym chciałem udzielić informacji, które nie mieszczą się w kanonach FAQ, a na które powinniście znać odpowiedź:
- nie wykluczamy, że w czasie procesu rejestracji opublikowana zostanie ilość "pozostałych" miejsc, ale również tego nie obiecujemy
- zachęcamy patrole z jednego środowiska do zgłaszania się mimo wszystko - jeśli ilość zgłoszonych uczestników będzie niewystarczająca - na listę wpisywać będziemy patrole z listy rezerwowej
phm. Jakub Król
Polski Kontyngent na Roverway 2009
były drużynowy 144 PDH "SZANIEC" im. Alka Dawidowskiego

skAlpel.harce - szukamy tłumaczy!

kiubik
Stały bywalec
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: kiubik » 14 lis 2008, 16:11

Zamykam ten wątek i tworzę nowe, w celu usystematyzowania dyskusji :)
Oczywiście nadal proszę pisać i komentować! :)
phm. Jakub Król
Polski Kontyngent na Roverway 2009
były drużynowy 144 PDH "SZANIEC" im. Alka Dawidowskiego

skAlpel.harce - szukamy tłumaczy!

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Roverway 2009”