Odwołanie komendy i zwroty odpłatności

roverway.zhp.pl
m.zwierzynski
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: m.zwierzynski » 02 lip 2009, 20:18

Właśnie..to jest ciekawe - u kogo na koncie pracowały i wciąż pracują nasze pieniążki. Pewnie nie dowiemy się nigdy. Ja mam jednak nadzieję, że tym razem WYJAŚNIENIA odpowiednich osób dotrą do nas błyskawicznie! Mamy lipiec, druga rata miała być do końca czerwca, więc: dlaczego jeszcze nie ma środków i kiedy będą? Bardzo proszę Druha Komisarza lub dowolnie wskazaną osobę z GK o krótką odpowiedź. Pozdrawiam

kacha
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kacha » 03 lip 2009, 12:30

Wstąp do ZHP - przeżyjesz niezapomniane chwile :D

zajac56
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: zajac56 » 04 lip 2009, 08:41

Witam! Ja także już mam dość tego czekania... Przykro mi, że ZHP się tak zachowuje!

Wysłałem już jakiś czas temu maila do Ewy Lachiewicz zajmującej się sprawą RW. Oto co napisałem:
---
Czuwaj!

Na razie odnotowałem 400PLN zwrotu za Roverway na moim koncie... Wg. kalendarza do 30 czerwca powinna dojść druga rata. Mam nadzieję, że w związku z tym, że Islandczycy już oddali pieniądze, to ZHP dotrzyma terminu... Proszę o odpowiedź ;)
---
Dostałem taką odpowiedź:
--
Czuwaj!

Nie znam odpowiedzi na to pytanie. Przekazuję je druhowi Rafałowi Bednarczykowi.

Ewa Lachiewicz
--
Niestety druh Rafał do tej pory nie znalazł chwili na odpowiedź. Widocznie nasze pieniądze muszą jeszcze popracować na 'koncie ZHP'.

DRUHU RAFALE!!! Czekamy na informacje!!!!!!!!!!!!!!!

squirrel
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: squirrel » 07 lip 2009, 21:17

"Między ciszą, a ciszą sprawy się kołyszą..."

kacha
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kacha » 08 lip 2009, 10:53

A ja dzisiaj dostałam fakturę z GK na kwotę 400zł. I nieźle się ubawiłam przy tym.

zajac56
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: zajac56 » 08 lip 2009, 21:49

Fajnie, ja też dostałem fakturkę... Tylko zamiast wypisywać te faktury, to mogliby w tej zacnej Głównej Kwaterze wejść na konto internetowe ZHP i dokonać trochę przelewów!!!

zajac56
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: zajac56 » 10 lip 2009, 21:01

...a tu nikt nie odpowiada :(

Ostatnio tak rozmawialiśmy o tej całej sprawie z osobami, które czekają na pieniądze i pomyśleliśmy, że może wyciągnąć tą sprawę na zewnątrz, tzn. np. przez prasę...
Tylko, że to by popsuło "dobre imię ZHP" (które w moich oczach już dobre nie jest!!!), a zależy nam na naszym wizerunku!

Przykład powinien iść z góry! Ale chyba niestety nie w przypadku naszego wspaniałego i "dobrze zorganizowanego" stowarzyszenia!!!

kacha
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: kacha » 17 lip 2009, 12:23

Dzisiaj 17 lipca. Mieliśmy wyjeżdżać...

A czy ktoś z GK, mógłby napisać coś oficjalnego napisać nt. II raty?

rafal bednarczyk
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: rafal bednarczyk » 23 lip 2009, 10:29

Witam wszystkich,

zakonczylismy zwroty II raty wpisowego na udzial w RoverWay.
Pozyskane przez GK ZHP pieniadze pokryly roznice kursowa oraz koszty oplat organizacyjnych potracaonych przez Islandczykow. W ten sposob wszyscy uczestnicy, ktorzy wycofali sie z imprezy nie poniesli dodatkowych kosztow.
Przepraszam wszystkich za znaczne przedluzenie terminow zwrotow, ale pozyskanie pieniedzy na pokrycie w/w strat w tak trudnej sytuacji finansowej GK ZHP nie bylo rzecza latwa i niezwykle sie przeciagnelo.
Jednoczesnie informuje, ze 22 osoby ktore pozostaly w polskim kontyngencie szczesliwie wyjechaly na RoverWay i przesylaja raporty, ktore bedziemy publikowac.

CZUWAJ!
Rafal Bednarczyk
--------------------------------------------
hm. Rafal Bednarczyk
czlonek GK ZHP, komisarz zagraniczny ZHP

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Roverway 2009”