Komunikat Naczelnictwa PH Wydz. Spec. GK ZHP nr 22 - paździ

forum Poczt Harcerskich
ODPOWIEDZ
PH 101 Lomża
Użytkownik
Posty: 70
Rejestracja: 20 wrz 2007, 20:07
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: PH 101 Lomża » 14 gru 2010, 23:40

Komunikat Naczelnictwa Poczt Harc. Wydz. Spec. GK ZHP – nr 22 / październik’2010

Druhny i Druhowie!
Naczelnicy Poczt Harcerskich!

- Niniejszym przekazuję Wam (dołączając również swoje) życzenia od Naczelniczki i Przewodniczącego Związku Harcerstwa Polskiego:

"Dzień Edukacji Narodowej to święto nie tylko wszystkich nauczycieli, którzy swą życiową misję wypełniają w klasach szkolnych, to także nasze święto - społecznych wychowawców. Stanowimy w Polsce dużą grupę pasjonatów, którzy chcą, by życie tysięcy dzieci i młodzieży było szczęśliwsze, radośniejsze, pełne interesujących doświadczeń i przeżyć.
W tym dniu, Druhny i Druhowie, chcielibyśmy Wam życzyć, by Wasza praca była, na co dzień doceniana tak przez Waszych wychowanków, jak i ich rodziców, byście mieli autentyczną satysfakcję z obserwowania, jak zuchy, harcerki i harcerze wokół Was są szczęśliwi, bo mogą w ZHP realizować swoje największe marzenia.
W tym dniu zdobądźmy się na chwilę spokojnej refleksji, pomyślmy, jak smutny byłby świat bez skautingu, bez harcerstwa i miejmy satysfakcję, że dzięki nam, naszej pracy jest on nieco lepszy. To nasz sukces od stu lat, to nasza nadzieja na następne stulecie".
Zwyczajowo serdeczne życzenia kieruję do tych wszystkich, którzy w najbliższym czasie obchodzą swoje Imieniny i kolejne rocznice Urodzin!

Druhny i Druhowie!
Mniemam, że złożyliście w swoich jednostkach macierzystych raporty zawierające plany pracy na kolejny rok służby pocztowo-harcerskiej.
Proszę, podzielcie się swoimi propozycjami do planu działań Naszej Specjalności na rok 2011.

Przypominam, że spotykamy się w dniach 4-6 marca 2011 na Polowej Zbiórce NPH w Łomży i w dniach 9-11 września 2011 na XXIII Ogólnopolskim Zlocie NPH w Sulejówku.
Oczekuję na propozycje miejsc na kolejne Polowe Zbiórki NPH.
- termin: 20 bm.

Przypominam, że w sierpniu'2011 odbywa się kolejny zlot kadry i byłoby super gdyby ktoś wyraził w ww. terminie swój udział w promocji Naszej Specjalności podając, co może zaoferować i dla kogo - harcmistrzów, na LAS-ie czy Zlocie Drużynowych.

Dziękuję za nadesłane pozdrowienia z HAL, relacje i wzory wydawnictw do zamieszczenia w naszym kwartalniku "Pocztowe Komunikaty" - czekam na kolejne materiały...

Dziękuję tym wszystkim, którzy już nadesłali do mnie (bądź do dh. Marka Bieżanowskiego) swoje biogramy + fotki, obiecali odszukać i użyczyć wszelkie wydawnictwa i fotografie ze zlotów, sabatów, złazów oraz informacje dot. poszczególnych PH itp. w celu opracowania ich do kroniki naszej SPECJALNOŚCI.
Po wykonaniu fotokopii gwarantuję ich zwrot.

Czuwaj!
hm. Henryk F. Karwowski HR
Naczelnik Poczt Harc. WS GK ZHP

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Poczty Harcerskie”