Komunikat Naczelnictwa P.H. Wydz. Spec. GK ZHP nr 4

forum Poczt Harcerskich
Zablokowany
PH 101 Lomża
Użytkownik
Posty: 70
Rejestracja: 20 wrz 2007, 20:07
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: PH 101 Lomża » 18 sty 2008, 21:17

Komunikat Naczelnictwa Poczt Harcerskich Wydz. Spec. GK ZHP nr 4 – z dn. 18.01.2008 A.D.

Druhny i Druhowie!
Naczelnicy Poczt Harcerskich!

Na wszystkie dni 2008 roku w imieniu Naczelnictwa Poczt Harcerskich składam serdeczne życzenia wszystkim członkom Poczt Harcerskich, a przede wszystkim Solenizantom i Jubilatom z miesiąca stycznia. Dziękujemy też za wyrazy pamięci przesłane na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok.

W związku z pytaniami na temat właściwości terytorialnej ponownie informuję:

- dh. Wiesław Grobelny – sprawuje opiekę merytoryczną nad pocztami z rejonu północno-zachodniej Polski tj.: Województwo Pomorskie, Zachodniopomorskie, Kujawskie, Lubuskie, Wielkopolskie i Łódzkie.
- dh. Katarzyna Wajdzik – sprawuje opiekę merytoryczną nad pocztami z rejonu Polski południowej tj.: Województwo Podkarpackie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Śląskie, Opolskie i Dolnośląskie.
- dh. Henryk F. Karwowski – sprawuje opiekę merytoryczną nad pocztami z rejonu Polski północno-wschodniej tj.: Województwo Warmińsko-Mazurskie, Podlaskie, Mazowieckie i Lubelskie, oraz odpowiada za całokształt.

Serdecznie zapraszam do udziału w zapowiadanym wcześniej, kolejnym Ogólnopolskim Plebiscycie na najładniejsze wydawnictwa PH za rok 2007. Opracowane wydawnictwa zgodnie z informacją zawartą w ostatnich Pocztowych Komunikatach (również vide: komunikat nr 3) należy przesłać na mój adres – HF. Karwowski PO box 78 18-400 Łomża 1, w terminie do 15 lutego br. W dniu 22 lutego br. zostaną one ocenione przez komisję składającą się z przedstawiciela Polskiego Związku Filatelistów, Poczty Polskiej i grafika-drukarza. Ogłoszenie wyników Plebiscytu oraz wręczenie dyplomów nastąpi podczas PZNPH…

Przypominam, że do końca stycznia br. oczekuję na liczne zgłoszenia udziału w kolejnej Polowej Zbiórce NPH towarzyszącej XV Ogólnopolskiemu Zlotowi Druha Szarego – Drozdowo’08, połączonej z warsztatami szkoleniowo-integracyjnymi…
Informacje o tematyce i miejscu (Łomża) oraz terminie (29.02 - 2.03.2008) były już przekazywane kilkakrotnie;
są też widoczne na stronach:
http://bialostocka.zhp.pl/article,2394,373,1.html
http://regiony.zhp.pl/index.php?do=news ... 01&id=5583
http://regiony.zhp.pl/index.php?do=news ... 03&id=5582
http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=13937
http://www.elomza.pl/20080103811/z-osta ... a-szarego/
http://kielce2007.zhp.pl/index2.php?opt ... f=1&id=401

Jednocześnie informuję, że Naczelnictwo dla uczestników warsztatów postanowiło wykonać plakietki okolicznościowe – stąd prośba o zachowanie terminu zgłoszenia…

Pro memoria:

- niech stanie się tradycją, że nadsyłacie swoje propozycje graficzne na kolejne okładki Pocztowych Komunikatów, poczujcie się wszyscy współgospodarzami naszego biuletynu – nadsyłajcie również informacje o swoich pocztach (marzec tuż-tuż)…
- proszę wziąć udział w okresowym spisie ZHP – arkusze spisowe można pobrać z naszej strony www. przedkładamy je w jednostkach macierzystych (nie do Naczelnictwa PH)
- serdecznie dziękuję tym Naczelnikom PH, którzy do tej pory nadesłali ankiety:
PH Szamotuły, PH Łask, PH Krotoszyn, PH Łomża, PH Mrągowo, PH Kielce III, PH Dąbrowa Górnicza, PH Wrocław, PH Świnoujście, PH Oława, PH Radomsko, PH Radomsko „Błękitna”, PH Chojnów „Skarbiec”, PH Chojnów II, PH Skawina, PH Kraków III „Swarożek”, PH Bytom, PH Kraków 32, PH Tarnów i PH Wałbrzych.
Nadal oczekuję na ankiety aktualizacyjne stan od pozostałych NPH. Proszę nie sugerować się tym, że aktualnie nie prowadzicie działalności wydawniczej – uporządkowanie naszych spraw winno być priorytetem Naczelnika każdej poczty!!!
- z dniem 31 marca upływa termin nadsyłania naszych sprawozdań opisowych i obowiązkowych egzemplarzy wydawnictw do dh. Marka Bieżanowskiego – nie zwlekajmy na ostatnią chwilę.
- o zasadach kolportażu naszego biuletynu nie będę więcej przypominał – kto chce otrzymywać go nadal systematycznie, niech przyśle mi znaczki pocztowe!!!
- przypominam, że zostały podjęte próby wznowienie kolejnej edycji metalowych odznak Poczt Harcerskich – nadal oczekuję na zapotrzebowanie. Odznaki będą odpłatne.

Dziękuję tym wszystkim, którzy już nadesłali do mnie, bądź obiecali odszukać i użyczyć Naczelnictwu PH wszelkie materiały i fotografie ze zlotów, sabatów, złazów itp. w celu opracowania ich do zakładanej kroniki naszej SPECJALNOŚCI.
Po zeskanowaniu gwarantuję ich zwrot.

Czuwaj!

Naczelnik Poczt Harcerskich
Wydziału Specjalności GK ZHP
hm. Henryk F. Karwowski HR

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Poczty Harcerskie”