Komunikat NPH 1 / wrzesień '2007

forum Poczt Harcerskich
Zablokowany
PH 101 Lomża
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: PH 101 Lomża » 20 wrz 2007, 20:30

Komunikat Naczelnictwa PH WS GK ZHP nr 1 / wrzesień ’07

Druhny i Druhowie!
Naczelnicy Poczt Harcerskich!

1. Po zasięgnięciu opinii członków Naczelnictwa i kilku naczelników PH ogłaszam konkurs na grafikę/rycinę do kartki PH / koperty PH. Technika wykonania dowolna. Gotowe projekty (najlepiej w wersji elektronicznej – ci, którzy nie mają takiej możliwości, wysyłają na mój adres pocztowy projekt na formacie A-5 - pozostali na e-mail)…
Temat: święta Bożego Narodzenia.
Cel konkursu:
- rozwinięcie wspólnoty działania, zachęcenie do samodzielnej pracy twórczej, wyłonienie najpiękniejszej grafiki/ryciny na stronę tytułową do grudniowych Po.Komu…
Termin nadsyłania prac:
- do 20 listopada (obowiązuje data wpływu)
Możliwe, że PH 101 Łomża i tym razem ufunduje dyplomy…
2. Mając na celu pilną potrzebę uporządkowania całości dokumentacji Naczelnictwa PH zwracam się z publiczną prośbą do dh. Jacka Borowiec – PH Bytom, o pilne przekazanie/przesłanie mi materiałów zgodnie z „Protokołem przekazania dokumentacji NPH ZHP” z dnia 27 września 2003 sporządzonym przez dh. Michała Borun, a w szczególności: - kartotek PH, dokumentację Zlotów PH, protokoły ze spotkań NPH, ankiety aktualizujące stan PH, korespondencję wychodzącą/przychodzącą NPH, dokumentację rejestracji nowych PH, itp…
3. Do połowy października oczekuję na propozycje do planu pracy naszej Specjalności na rok 2008, miejsc i terminów spotkań – zbiórek polowych – warsztatów szkoleniowo-integracyjnych. Moją propozycją terminu/miejsca pierwszej zbiórki może być XV Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot dh. Szarego – Drozdowo ’2008… (szczegóły wkrótce)
4. Mając na uwadze chwilowy brak funduszy w Naczelnictwie, zgodnie z sugestią delegatów XXIII Ogólnopolskiego Zlotu NPH apeluję, by wszystkie PH przesłały mi (wzorem kilku PH, które już to uczyniły) w trybie pilnym po kilka znaczków pocztowych – jako rekompensatę za koszty wydawania i kolportażu Pocztowych Komunikatów. Informuję, że wydanie i wysyłka jednego egzemplarza tego biuletynu wynosi około 3 PLN… (na swój koszt wyślę niebawem kolejny biuletyn już po raz czwarty...)
W niedalekiej przyszłości planujemy też zakupić i prowadzić kronikę Naczelnictwa – koszt około 50 PLN…
5. Informuję, że na Rzecznika NPH powołałem dh. Urszulę Bugaj z PH 75 Otwock i dh. Edwarda Kondratiuk z PH 153 - na Webmastera NPH.

Czuwaj!
Naczelnik - elekt PH WS GK ZHP
hm. Henryk F. Karwowski HR
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2007, 07:57 przez PH 101 Lomża, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Poczty Harcerskie”