XXIII Ogólnopolski Zlot Naczelników Poczt Harcerskich

forum Poczt Harcerskich
PH 101
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: PH 101 » 14 kwie 2007, 11:44

Druhny i Druhowie Naczelnicy PH ZHP!
…jak miło oficjalnie dowiedzieć się w tak wczesnym terminie (na 5 miesięcy przed) o zwołaniu tak wyczekiwanego XXIII OGÓLNOPOLSKIEGO ZLOTU POCZT HARCERSKICH - jeśli zależy Wam na przyszłości naszej Specjalności - proszę, weźcie koniecznie w NIM udział!!!
Taaak: ZLOTU
– bowiem to nasza pocztowa tradycja, którą uszanowała podczas spotkania z naczelnikami PH na PZNPH w Łomży w dniu 3 marca 2007 AD. przybyła NACZELNICZKA ZHP – hm. Teresa Hernik!
Wyraziła też zgodę na inne zmiany, jakie zostały Jej przedstawione w projektach regulaminów opracowanych przez grupę naczelników PH - projekty te zostały też zamieszczone do zapoznania się przed Zlotem na www.forum.zhp.pl
…pomimo, że podczas Polowej Zbiórki NPH, jaka odbyła się w Marzeninie, zebrani Naczelnicy PH z druhem Borowiec, jako komisarycznym Naczelnikiem PH ZHP na czele ustalili termin kolejnego spotkania w dniach 2 – 4 marca 2007 AD. i upoważnili mnie, jako Naczelnika PH ZHP 101 w Łomży do zorganizowania i przeprowadzenia plebiscytu za mijające jałowe lata 2003-2006…
– pomimo, że odbył się on w dniu 26 lutego br. a o jego terminie i założeniach poinformowałem wszystkich Naczelników PH poprzez e-mail, do których udało mi się ustalić adresy internetowe (22 PH) oraz listownie (9 PH).
Nie wspomnę, że już 6 grudnia 2007 AD. ogłosiłem to wszystko na stronie www.forum.zhp.pl
– wszystkie Poczty, które nadesłały swoje wydawnictwa za te lata, otrzymały już dyplomy ufundowane przez PH ZHP 101 Łomża, i podpisane przez powołaną Komisję złożoną z przedstawicieli Poczty Polskiej, członka Polskiego Związku Filatelistycznego i grafika-drukarza.
Napisałem o tym fakcie na stronie forum, zaraz na drugi dzień tj. 27 lutego 2007 AD.
STAŁO SIę TAK, JAK BYŁO UZGODNIONE NA WSPOMNIANEJ ZBIÓRCE W MARZENINIE:)

– dlaczego jednak w radosnej nowinie o zwołaniu długo wyczekiwanego Ogólnopolskiego Zlotu NPH dh. Borowiec był łaskaw ogłosić kolejny PLEBISCYT …
Czy ktoś wie, jakie lata ma obejmować ów plebiscyt?????????????????????????
Te, które zostały już ocenione?????? czy te które nadejdą niebawem???
Czy ma to być powtórka podważająca po 44 dniach zaprotokołowaną ocenę tut. Komisji, czy dogrywka dla tych, którzy przez prawie trzy miesiące nie zdecydowali się na udział w przeprowadzonym tu, w Łomży PLEBISCYCIE??????????????????????
– dla niewtajemniczonych dodam, że na ogół milczący i nie reagujący na żadne posty Dh. Komisarz już w dniu 5 marca 2007 AD. przesłał mi na e-mail miłe wyrazy uznania za przeprowadzenie PZNPH, podziękował za wkład pracy i zorganizowanie plebiscytu:)
Czuwaj!
dh. HF. Karwowski

edekk
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: edekk » 16 kwie 2007, 18:27

termin kaze mi wybierac miedzy PH a swietem naszej choragwi
bede czynil tak aby reprezentacja pojawila sie
pwd Edward Kondratiuk HO
Komendant Hufca Łask
www.lask.zhp.pl

dziadekwiechu
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: dziadekwiechu » 17 kwie 2007, 20:22

Plebiscyt ma dotyczyć tylko wydawnictw pocztowych z I półrocza 2007 roku. Mamy je przywieźć ze sobą na XXIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT POCZT HARCERSKICH. I już.
PH 136 - Krotoszyn

PH 101
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: PH 101 » 17 kwie 2007, 22:17

jak-by-co, to na poniższej stronie / stronach poczytacie o Kokotku :)
http://www.angelfire.com/rpg2/gobbasy/h ... izacja.htm

To tak na marginesie uzupełniania oficjalnych informacji :) :)
- z błękitnym niebem!
Wasz pocztmistrz
dh. HenioKa.

PH 101
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: PH 101 » 22 kwie 2007, 18:32

"Plebiscyt ma dotyczyć tylko wydawnictw pocztowych z I półrocza 2007 roku. Mamy je przywieźć ze sobą na XXIII OGÓLNOPOLSKI ZLOT POCZT HARCERSKICH. I już.
PH 136 - Krotoszyn"

...to w końcu kto zarządził ten nadzwyczajny i przedziwny w formie "Plebiscyt"???
...przeżyłem ponad pół wieku i... takich okresów oceny pocztowych wydawnictw - w dodatku w niepełnym asortymencie :) nie spotakłem...
...jeno patrzeć jak zaczną się kwartalne, miesięczne a nawet dekadówki plebiscytowe -> po trzech latach chudych zaczyna kwitnąć ... no właśnie! co to jest??? zapomnienie co ma być robione, czy próba tonącego...
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2007, 18:33 przez PH 101, łącznie zmieniany 1 raz.

PH 101
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: PH 101 » 23 maja 2007, 20:12

Witajcie moi mili!
... czas płynie - wszystko płynie...
Już wiemy, że ów niecodzienny plebiscyt - obejmie cyt.:"od Łomży do Kokotka" - jakie to miłe przedsięwzięcie...
Uprzejmie informuję, że pakujemy "majowe" Po.Komu. do kopert... dziękuję serdecznie tym, którzy zechcieli wrzucić do kopert po kilka znaczków do wysyłki tychże, co znacznie ulży mojemu budżetowi domowemu :)
Dziękuję dh. Dziadkowi i dh. Agnieszce J. za kontakt :) :)

Czuwaj!
Wasz Pocztylion

dziadekwiechu
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: dziadekwiechu » 24 maja 2007, 20:17

wysyłaj, wysyłaj - już nie mogę się doczekać. Bo ponoć kolorowy bardzo ma być ten egzemplarz.
pozdrawiam serdecznie
PH 136 Krotoszyn

PH 101
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: PH 101 » 27 maja 2007, 17:39

Przemiły dh. Wiechu!
...kolorowy, to on jest - owszem, ale w moim kompie :) :) :)
...by Wam go wydrukować na kolorowo i może na "laserowej" - ktoś musi dać kasę - (dziwne i takie proste).
...by Wam rozesłać - ktoś (czytaj: dh. HenioKa.) musi wyłożyć kasę na znaczki i koperty :) - dziękuję TYM WSZYSTKIM, którzy zechcieli wrzucić mi do kopert znaczki PP...
...by wysłać do wszystkich - ktoś powinien (z racji piastowania funkcji komisarycznego NPH) przesłać mi adresy - obiecał jeszcze w Marzeninie (po-Marzyć piękna sprawa), ale obiecać i wykonać to (wg. dh. UB) dla jednej osoby za wiele :(
Jutro rano wysyłam!
Czuwaj!
Wasz Pocztmistrz

dziadekwiechu
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: dziadekwiechu » 29 maja 2007, 20:36

Otrzymałem. Pocztowe komunikaty maj '2007 już są. Okładka kolorowa, wnętrze czarno-białe. Dużo różnych, ciekawych wiadomości. Radzę przeczytać i dołączyć do zbiorów.
PH 136-Krotoszyn

PH 101
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: PH 101 » 16 cze 2007, 00:44

Dzięki Dh. Wiechu!
Dzięki pozostałym Naczelnikom PH, którzy zechcieli napisać - a nawet obiecać nadesłenie materiałów do kolejnych Po.Komu. To miłe i obiecujące...
Wasz Pocztmistrz
- dh.HenioKa.

szaman
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: szaman » 17 cze 2007, 22:42

A ja wolal bym w formie elektronicznej, pedeefik moze jakis na maila, co?

dziadekwiechu
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: dziadekwiechu » 08 lip 2007, 20:16

Dostałem ( od Druha Henia z Łomży) piękny mandat delegata na Zlot. Co prawda widnieje na nim inne nazwisko ale to tylko chwila pracy w programie Paint ( lub innym graficznym), by wpisać tam swoje dane. Mam nadzieję, że ten mandat dotarł do wszystkich Naczelników Poczt Harcerskich, bo do spotkania w Kokotku zostały już tylko dwa miesiące.
PH 136 - Krotoszyn

www.ph.specjalnosci.zhp.pl/index.php?do ... ,0022,0001

szaman
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: szaman » 31 lip 2007, 21:41

ja tez dostalem. Śliczny, imiennie wypisany....

Na dh Marka Bieżanowskiego o ile pamietam ;)

dziadekwiechu
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: dziadekwiechu » 03 sie 2007, 05:19

co z tym Zlotem? Jest czy go nie ma? Kasę wpłaciłem (a raczej hufiec za mnie wpłacił), do szefa napisałem, że będę osobiście i żadnego odzewu znikąd. Rozumiem, że jest czas gorący, przed Kielcami ale jakieś potwierdzenie by się przydało. To przecież tylko kilka kliknięć na klawiaturze...
PH 136 Krotoszyn

PH 101
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: PH 101 » 05 sie 2007, 20:01

Moi mili...
...kto wpłacił - jest OK. Kto wpłaci - też będzie "okiej". Przyjechać do Kokotka powinniśmy wszyscy!!!
Na jakie kolwiek odzewy ze strony szefa (a propo's kto jest szefem?) nie polecam liczyć = to nie w JEGO stylu.
Bywały lata, że na taką imprezę wysyłano z "wierchuszki" listownie imienne informacje/zaproszenia = ostatnie takowe doszło do mnie po terminie bym stawił się w Korzkwi.
Jak stanowi tradycja, niektórzy naczelnicy potrzebują takowego zaproszenia by:
1. otrzymać zwolnienie / urlop z pracy na ten okres...
2. otrzymać delegowanie z macierzystego hufca...
3. ...
Dobra rada:
"harcerz jest pogodny - harcerz nie kwęka"
Do miłego w Kokotku!
Czuwaj!
Wasz Pocztmistrz
dh. HenioKa.

Zablokowany
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Poczty Harcerskie”