WWW specjalnosci Poczt Harcerskich

forum Poczt Harcerskich
edekk
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: edekk » 20 lis 2007, 22:50

wydrukowalem wkladke do "po komu", mysle ze od poniedzialku Heniu bedzie mogl robic wysylke
pwd Edward Kondratiuk HO
Komendant Hufca Łask
www.lask.zhp.pl

Homik15
Nowicjusz
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: Homik15 » 22 lis 2007, 18:31

PH 101 Lomża pisze:chyba, że jesteś ten, przez Homik ;)
...jestem ten przez "H" lecz widziałem już na tym forum takiego samego gryzonia...
swoja dróżką wiem, że nie od razu Łomżę zbudowano - nie o niecierpliwość chodzi... tylko o pewne zamieszanie (choćby dot. Szefostwa) chodzi.Że ze stronkę (tą i każda inną )jest wiele roboty to nie musicie mnie przekonywać...sam od jakiegoś czasu prowadzę stronkę Kręgu, obecnie przymierzam się do stronki poczty... Jeśli moja pomoc mogła by sie do czegoś przydać to bardzo chętnie pomogę...
Dla wszystkich, którzy walczą z problemem pozdrowienia i wyrazy szacuneczku (podjęliście się ciężkiej harówki...)

PH 101 Lomża
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:

Post autor: PH 101 Lomża » 09 gru 2007, 18:37

Podziwiam Cię dh. Edwardzie!
... znając Twoje codzienne obowiązki, podziwiam, że znalazłeś czas na "wklejenie" tyle materiałów, podziwiam i.... BARDZO DZIęKUJę!
Iiiiiiiiiiii jak pisze dh. Wiecho: < SŁAWA, SŁAWA, SŁAWA Ci Druhu!
ale czekamy na resztę materiałów
Czuwaj!
...a dobrze nad naszą stroną!

Naczelnik Poczt Harcerskich Wydz. Spec. GK ZHP
hm. Henryk F. Karwowski HR

dziadekwiechu
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: dziadekwiechu » 10 gru 2007, 06:26

Ludzie! To jakieś wariactwo - by dostać sie do Warszawy przez Kraków muszę wyjechać dzień wcześniej. Powrót też zajmie mi dobę. Kocham PKP! Takie skomunikowanie pociągów osobowych i pospiesznych (na inne mnie nie stać) przemawia za tym, by nie odwiedzać stolicy!
Pięknie, Edek pięknie! Mam nadzieję, że podstrony poczt tez za chwilę ruszą z miejsca?
pozdrawiam serdecznie
PH 136- krotoszyn

edekk
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: edekk » 10 gru 2007, 22:45

Wiesiu nie bede mogl jechac do wawy
w firmie wymyslili nam szkolenie dla pracownikow z oprogramowania korporacyjnego, co prawda w pieknych Gorlicach ale za to caly weekend z glowy

Heniu czy juz Ci mowilem, ze paranoicznie ale od prawie 3 miesiecy nie istnieja dla mnie weekendy

podstrony poczt - moge w sumie odpalic w kazdej chwili te co sa - najwyzej to cale info o pozostalych pocztach bedzie sukcesywnie wrzucane
a i nie wszystko jest z lewej strony bo brakuje Marka ogrodka spory kawalek jeszcze
pwd Edward Kondratiuk HO
Komendant Hufca Łask
www.lask.zhp.pl

dziadekwiechu
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: dziadekwiechu » 12 gru 2007, 06:24

OOOO, jaka szkoda... Trudno, będę musiał obejść się bez Twojego towarzystwa - miłego szkolenia w Gorlicach....
Jak w niczym to nie przeszkadza, to odpalaj te podstrony poczt. U mnie przy okazji możesz usunąć całe zbędne, niewykorzystywane już archiwum.
pozdrawiam serdecznie
"Dziadek Wiechu"
Naczelnik PH 136 Krotoszyn

dziadekwiechu
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: dziadekwiechu » 20 gru 2007, 06:23

Oj, Edziu chyba jeszcze nie wrócił ze szkolenia... Brak reakcji na mój poprzedni wpis. Ale wyjątkowo go rozumiem. Koniec roku to taki okres czasu, że też nie zawsze pamiętam, jak się nazywam...
pozdrawiam serdecznie harcerskim i pocztowym -Czuwaj!-
"Dziadek Wiechu"
PH 136 - Krotoszyn

dziadekwiechu
Użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: dziadekwiechu » 03 sty 2008, 18:18

Edziu jak zawsze jest wielki! Odpalił podstrony poszczególnych poczt. Teraz już tylko od nich samych zależy jak to będzie wyglądać. Ja za aktualizację wezmę się w najbliższy weekend. Innych, także tych bardzo zajętych, też do tego namawiam.
pozdrawiam serdecznie
PH 136 - Krotoszyn

edekk
Starszy użytkownik
Hufiec:
Chorągiew:
Kontakt:

Post autor: edekk » 08 sty 2008, 08:00

nie mam uprawnien aby usuwac zle wrzucone pliki do katalogow, wysylalem kiedys nawet @ do informatykow zhp aby to uporzadkowac ale cms nie przewiduje tutaj miejsca dla mnie
pwd Edward Kondratiuk HO
Komendant Hufca Łask
www.lask.zhp.pl

ODPOWIEDZ
nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Poczty Harcerskie”